منو سایت

اکران Starfield and Redfall به سال 2023 موکول شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اکران Starfield and Redfall به سال 2023 موکول شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، بتسدا اعلام کرد که عرضه بازی های Starfield و Redfall به تعویق افتاده است. بنابراین، اگر از طرفداران Starfield و Redfal هستید، باید تا سال آینده منتظر بمانید تا آنها را امتحان کنید.

Starfield و Redfall از جمله مورد انتظارترین انحصاری های پلتفرم های مایکروسافت هستند و بسیاری از بازیکنان برای تجربه آنها لحظه شماری می کنند. پیش از این قرار بود این آثار در سال جاری بر روی رایانه شخصی و کنسول های سری Xbox S و Xbox X منتشر شوند. Bethesda در توییتی اعلام کرد که انتشار Starfield و Redfal به سال آینده موکول شده است. Bethesda تصمیم خود برای اطمینان از عدم وجود خطاهای مختلف در بازی Starfield و Redfall و ارائه بهترین تجربه از آنها را دلیلی برای تاخیر در انتشار این آثار عنوان می کند.

به دنبال این توییت، Bethesda قول داد که اولین گیم پلی بازی های Starfield و Redfal به زودی منتشر شود. انتظار می رود این اتفاق در طول رویداد مشترک Xbox و Bethesda رخ دهد. این رویداد از ساعت 21:30 روز 12 ژوئن (22 خرداد) برگزار می شود.

بتسدا در توییتی نوشت: «ما مشتاقانه منتظر آزمایش استارفیلد هستیم. اما برای انجام این کار به زمان بیشتری نیاز داریم. “از همه حمایت ها و تشویق های شما متشکرم، و ما هیجان زده هستیم که به زودی بازی Starfield را به شما نشان دهیم.”

پس از توییت Bethesda، Arkane Studios، خالق Redfall، توییتی از کارگردان منتشر کرد. هاروی اسمیت در مورد تاخیر در انتشار Redfall گفت: در استودیو Arkane تصمیم گرفتیم اکران Redfall را به تعویق بیندازیم. تیم تولید برای تکمیل مراحل تولید این اثر به زمان بیشتری نیاز دارد. از حمایت مداوم شما سپاسگزاریم. بازی ردفال جاه طلبانه ترین محصول تاریخ ماست و ما نمی توانیم منتظر نمایش آن باشیم.

بازی Starfield و Redfall Starfield و Redfal

گیم پلی Starfield و Redfall به زودی منتشر خواهد شد

Starfield قرار بود در 11 نوامبر 2022، قبل از اعلام تاریخ اکران، اکران شود. به تازگی جزئیات مختلفی از این اثر استثنایی بر روی پلتفرم مایکروسافت از جمله همراهان شما در بازی، جناح های مختلف و موسیقی متن آن با طرفداران به اشتراک گذاشته شده است. اما در حال حاضر Bethesda از نمایش گیم پلی رسمی Starfield خودداری می کند.

Redfall سال گذشته به عنوان یکی از سورپرایزهای Bethesda و Xbox معرفی شد. این محصول آرکین استودیو یک بازی تیراندازی اول شخص جهان باز است که می توان آن را به صورت تک نفره و تعاونی چند نفره تجربه کرد. Redfal قبلاً قرار بود تابستان امسال در دسترس باشد. البته پس از معرفی Redfall تنها چند تصویر از این اثر فاش شده و هیچ اطلاعاتی به صورت رسمی منتشر نشده است.

فقدان بازی برای ردفال و استارفیلد بسیاری از بازیکنان و هواداران را ناامید کرد. اما برخی دلیل این امر را فراهم آوردن زمینه برای ارائه اجراهای بزرگ و خیره کننده این آثار می دانند. چیزی که به طور قطع می توان گفت این است که Starfield و Redfall برای اکران در سال 2022 آماده نیستند.

نظر شما در مورد تاخیر در عرضه بازی های Starfield و Redfal چیست؟ آیا ترجیح می دهید در ازای نسخه بعدی، کیفیت این آثار را ارتقا دهید؟ آیا فکر می کنید چنین تاخیرهایی به بهبود شرایط بازی های استارفیلد و ردفال کمک می کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN