منو سایت

اکران Starfield برای اوایل سال 2023 برنامه ریزی شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اکران Starfield برای اوایل سال 2023 برنامه ریزی شده است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، صفحه ثبت نام سرویس Xbox Game پس از راه اندازی Starfield در اوایل سال 2023 اعلام شد.

Starfield یک بازی مورد انتظار برای بسیاری از گیمرها و کاربران ایکس باکس است. این اثر قرار بود اواخر امسال منتشر شود. اما با تصمیم Bethesda، انتشار آن به تاخیر افتاد و به سه ماهه اول سال 2023 موکول شد.

اگر استارفیلد به موقع در دسترس بود، تنها چند ماه تا راه اندازی فاصله داشتیم. قبل از تاخیر، قرار بود این بازی در تاریخ 11 نوامبر (20 آبان) برای PC، Xbox S Series و Xbox X Series منتشر شود. در کنار Starfield، محصول جدید Arkane Studio Redfall به تاریخ نامعلومی از سال آینده موکول شده است. گزارش جدیدی منتشر شده است که تاریخ انتشار Starfield را مشخص می کند.

یکی از کاربران Reddit متوجه شد که صفحه ثبت نام Xbox Game Pass به راه اندازی Starfield “در اوایل سال 2023” اشاره کرده است. این احتمالاً نشان می دهد که مایکروسافت قصد دارد Starfield را در سه ماهه اول سال آینده در دسترس قرار دهد. این تاریخ مربوط به دوره زمانی اعلام شده توسط Bethesda است.

انتشار Starfield Starfield

بازی Starfield به احتمال زیاد به زودی منتشر خواهد شد

Bethesda هنوز بازی Starfield را منتشر نکرده است. با این حال احتمالا اولین گیم پلی این اثر را در جریان رویداد مشترک بتسدا و ایکس باکس خواهیم دید. با توجه به تاخیر در انتشار Starfield، بعید است سازندگان آن از نمایش گیم پلی بیشتر خودداری کنند.

لازم به ذکر است که Starfield در زمان عرضه به سرویس Xbox GamePas اضافه خواهد شد. به همین دلیل اگر در زمان انتشار این اثر جزو مشترکین سرویس مذکور هستید می توانید بدون صرف هزینه اضافی آن را امتحان کنید.

نظر شما در مورد عرضه Starfield در اوایل سال 2023 چیست؟ آیا فکر می کنید این کار به اندازه سایر بازی های بتسدا موفق خواهد بود؟ فکر می کنید استارفیلد در بین طرفداران نقش آفرینی چقدر محبوب است؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt