منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • اکتیویژن بلیزارد ابزاری را معرفی می کند که تنوع شخصیت ها را می سنجد

اکتیویژن بلیزارد ابزاری را معرفی می کند که تنوع شخصیت ها را می سنجد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اکتیویژن بلیزارد ابزاری را معرفی می کند که تنوع شخصیت ها را می سنجد

صنعت بازی مدت‌هاست که با مشکل تنوع مواجه بوده است و در طول سال‌ها ابتکاراتی از سوی استودیوهای مختلف برای اصلاح این مشکل صورت گرفته است. اما همه تلاش‌ها، هرچند با نیت خوب، خوب نیستند. در یک پست وبلاگی، Activision Blizzard تصمیم به استفاده از ابزار تنوع شخصیتی را که قومیت، زیبایی، توانایی شناختی و سایر موارد را کمیت می‌کند، توضیح می‌دهد که نشان می‌دهد «شما متفاوت هستید» یکی از این معیارها است که به‌ویژه عجیب به نظر می‌رسد، اگر نگوییم توهین‌آمیز.

این ابزار تنوع که توسط King و MIT Game Labs ساخته شده است برای “ایجاد و نظارت بر دستورالعمل هایی برای خلق مفهوم و شخصیت” طراحی شده است. مدیر پروژه جهانی سازی کینگ، ژاکلین چوماتاس، ماموریت این ابزار را بیشتر توضیح داد و گفت: “ابزار فضایی تنوع یک ابزار اندازه گیری است که به تعیین تنوع مجموعه ویژگی های شخصیت و تنوع این شخصیت کمک می کند. و بازیگران در مقابل “هنجار”.

Сега свири: Xbox купува Activision Blizzard за тонове пари, Боби Котик ще напусне през 2023 г. | Новини за GameSpot

Както можете да видите от изображението по-долу, на категории като култура, социално-икономически произход, когнитивни способности, черти на лицето/красота и други се приписва стойност в зависимост от това колко далеч са от нормата за „типични черти на характера“. След това този инструмент може да претегли новите дизайни на героите [the established baseline] برای اندازه گیری تنوع آنها.”

ابزاری برای فضا برای تنوع
ابزاری برای فضا برای تنوع

ظاهراً تیم‌های توسعه‌دهنده Call of Duty: Vanguard و Overwatch 2 بتا این ابزار را آزمایش کردند و آن را مفید دانستند. استقبال “فوری و مشتاقانه” بود و اکتیویژن بلیزارد قصد دارد این ساز را در تابستان و سه ماهه سوم منتشر کند.

نیازی به گفتن نیست که مردم توییتر بودند کمتر از مشتاق برای ابزار تنوع اکتیویژن بلیزارد. این بسیار نزدیک به فرنولوژی تحریف شده است، علمی شبه که در آن ویژگی ها را می توان با نگاه کردن به جمجمه افراد اندازه گیری کرد. همچنین سؤالاتی از جمله اینکه اصلاً سطح پایه «هنجار» چگونه تعیین می شود؟ بدیهی است که نیات Activision Blizzard خوب است: سعی می کند شخصیت های خود را متنوع کند، اما به نظر می رسد تلاش برای تبدیل تنوع به مقادیر عددی، نکته را از دست داده است.

اکتیویژن بلیزارد امسال و بدون هیچ دلیل موجهی در خبرها بود. این شرکت در سال 2021 توسط ایالت کالیفرنیا به دلیل ترویج یک محیط کاری جنسی جنسی شکایت کرد، و گزارش WSJ همچنین ادعا می کند که بابی کوتیک، مدیر عامل شرکت، تخلفات شرکت را پنهان کرده است. همچنین گفته می شود که این شرکت با درخواست از کارمندان خود برای عدم اتحاد QA Raven Software اتحادیه ها را متلاشی کرد.

Activision Blizzard در حال خرید توسط مایکروسافت است، معامله ای که در حال حاضر توسط FTC بررسی می شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.