منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • اپیک گیمز متقلب Fortnite را در دادگاه شکست داد و به خیریه کمک کرد

اپیک گیمز متقلب Fortnite را در دادگاه شکست داد و به خیریه کمک کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اپیک گیمز متقلب Fortnite را در دادگاه شکست داد و به خیریه کمک کرد

اپیک گیمز متقلب Fortnite را در دادگاه شکست داد و به خیریه کمک کرد

اپیک گیمز از Fortnite در استرالیا شکایت کرده است که در نتیجه کلاهبردار عذرخواهی عمومی کرده، کسب‌وکار خود را برای فروش حساب‌های کلاه‌بردار و در معرض خطر بسته است، و خسارتی را که شرکت به خیریه اهدا می‌کند، پرداخت می‌کند.

بر اساس اسناد دریافتی از GameSpot، دادگاه فدرال استرالیا برندون دسپوتاکیس را شناسایی کرده است – که بیشتر به عنوان آنلاین شناخته می شود. BlazeFN– توافقنامه مجوز کاربر نهایی Fortnite (EULA) و شرایط خدمات را نقض کرده است، حق چاپ Epic را نقض کرده و به طور غیرقانونی حساب های درون بازی را فروخته و از سایر بازیکنان کلاهبرداری کرده است. این تصمیم یک سال پس از شروع تولید در آوریل 2021 گرفته شده است.

لیست اقلام غیرقانونی موجود در فروشگاه BlazeFN شامل aimbots، حساب‌های «حساب‌های دسترسی کامل V-Bucks» با محدودیت زمانی و حساب‌های «غیر فعال» است که شامل پوسته‌های کمیاب یا محبوب و پاس‌های رزمی از پیش تکمیل‌شده، از جمله سایر پیشنهادات غیرقانونی است. آثار هنری برای اقلام مختلف در فروشگاه BlazeFN شبیه فروشگاه اقلام Fortnite ساخته شده است.

مشخص نیست که واقعاً چه تعداد کلاهبرداری و حساب فروخته شده است یا اینکه آیا پرونده های مشابه دیگری پس از صدور حکم به نفع Epic و علیه فروشگاه غیرقانونی BlazeFN در جریان است. می توان حدس زد که کسانی که اکانت های BlazeFN را خریداری کرده اند نیز حداقل در بازی مشمول تحریم خواهند شد – اگرچه مشخص نیست که آیا Epic به طور خاص این خریداران را هدف قرار داده است یا خیر. فروش یا خرید اکانت های فورتنایت نقض شرایط بازی است، حتی اگر تقلب ها در آن گنجانده نشده باشد.

اپیک بیانیه ای را در مورد این موضوع به طور کلی ارائه کرد: «فروش حساب های بازیکنان به خطر افتاده و فناوری های تقلبی، اطلاعات افراد را در معرض خطر قرار می دهد و تجربه افرادی را که منصفانه بازی می کنند، از بین می برد. ما فروش غیرقانونی این اقلام را جدی می‌گیریم و همه گزینه‌های موجود را دنبال می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که بازی‌های ما سرگرم‌کننده، منصفانه باقی می‌مانند و هرگز نتیجه‌ای ندارند.”

دسپوتاکیس بیانیه خود را در 9 می در توییتر منتشر کرد، یک هفته پس از حصول توافق، طبق دستور رضایت. در آن، او صریحاً به خریداران احتمالی گفت که از او در مورد تقلب‌های Fortnite یا حساب‌های بازیکنان سؤال نکنند. “من می خواهم از انجمن Fortnite عذرخواهی کنم. کاری که من انجام دادم غیرقانونی بود و به بازیکنان برتری ناعادلانه ای نسبت به سایر افرادی داد که طبق قوانین بازی می کنند. من هرگز این کار را دوباره انجام نخواهم داد.”

به عنوان بخشی از قرارداد، دسپوتاکیس باید خسارت Epic را نیز به میزانی که هر دو طرف توافق کرده اند، بپردازد. مبلغ کل این خسارت، اگرچه با گیم اسپات به اشتراک گذاشته نشده است، به Child’s Play، یک موسسه خیریه برای بهبود زندگی کودکان و نوجوانان در بیمارستان های کودکان در سراسر جهان اهدا خواهد شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.