منو سایت

اپراتور جدید Rainbow Six Siege با نام Grim معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اپراتور جدید Rainbow Six Siege با نام Grim معرفی شد

تیزر جدید اپراتور جدید Rainbow Six Siege منتشر شده است و اطلاعات جدیدی از محتوای فصل جدید به ما می دهد. اپراتور فصل بعد به نام گریم از پهپاد مخصوصی استفاده می کند که توانایی حمله به حریف را دارد. آرایش به عنوان بخشی از فصل جدید Brutal Swarm Rainbow Six اضافه خواهد شد که هنوز بیش از دو هفته باقی مانده است.

تیزر گیم پلی جدید با نشان دادن فضای داخلی مکعبی شکل که روی زمین در جنگلی تاریک قرار دارد آغاز می شود. گریم ادامه می دهد که ممکن است این آخرین چیزی نباشد که می شنوید، اما قطعا آخرین چیزی است که قبل از مرگ می بینید. این پهپاد خاص بسیار کشنده است و ظاهراً می تواند حریف را در کسری از ثانیه از بین ببرد. سپس اپراتور جدید Rainbow Six Siege با پوشیدن تجهیزات جنگی جنگل و یک موشک انداز بر روی شانه از مه بیرون می آید.

اپراتور تاریک بازی Rainbow Six Siege

اپراتور جدید Rainbow Six Siege

در داخل اپراتور جدید Rainbow Six او توانایی پرواز را دارد و اندازه او نیز کوچک است و مشخص نیست که چگونه کار خواهد کرد. اما با آنچه تاکنون در بازی دیده ایم متفاوت است. Ubisoft جزئیات کمی در مورد شخصیت جدید به اشتراک گذاشت و به عنوان مثال می دانیم که گروه خونی او A مثبت است، که مشخص نیست این چه ربطی به بازی دارد. فصل جدید Rainbow Six فردا 21 آگوست در جریان شش برلین ماژور رونمایی خواهد شد و اطلاعات بیشتری به دست خواهیم آورد.

Brutal Swarm سومین فصل از سال هفتم Rainbow Six Siege است که ادامه دهنده روند محتوای بازی است. یوبی سافت به اضافه کردن قطعات جدید برای سال 10 ادامه خواهد داد و قصد توقف ندارد. ما در حال حاضر نمی دانیم چه محتوایی در فصل جدید اضافه خواهد شد. اما شایعاتی وجود دارد. به عنوان مثال، یک حالت جدید اضافه می شود و رویدادهای مختلف در اواسط فصل اضافه می شود. ما هنوز نمی دانیم که گریم یک اپراتور تهاجمی خواهد بود یا تدافعی، و فردا یکشنبه اطلاعات بیشتری به دست خواهیم آورد. بر اساس تصویر فاش شده، او یک اپراتور حمله است. اما این سوال قطعی نیست.

فصل آخر Rainbow Six رو به پایان است و حدود دو هفته تا پایان Battle Pass باقی مانده است. اکنون زمان مناسبی برای جمع آوری جوایز این فصل و آماده شدن برای فصل بعد است. لازم به ذکر است که یوبی سافت برنامه ای برای ساخت دنباله ای برای Rainbow Six Siege ندارد و پشتیبانی از بازی فعلی تا سال ها ادامه خواهد داشت. نظر شما در مورد اپراتور جدید چیست؟ آ

منبع: PCGAMES