منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • او در پشت صحنه ساخت God of War Ragnarok به سختی ها و سختی های ساخت بازی می پردازد.

او در پشت صحنه ساخت God of War Ragnarok به سختی ها و سختی های ساخت بازی می پردازد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
او در پشت صحنه ساخت God of War Ragnarok به سختی ها و سختی های ساخت بازی می پردازد.

طبق آخرین اخبار بازی، ویدیویی از پشت صحنه ساخت بازی God of War Ragnarok منتشر شده است که در آن می توانید مشکلات و سختی های ساخت این اثر را مشاهده کنید. یکی از این موارد، سانی سولدزیچ است که نقش آترئوس را بازی می‌کند، صدای خود را در حین تولید تغییر می‌دهد و تهیه‌کنندگان را مجبور می‌کند تا صدای او را برای تطابق بهتر با شخصیت تغییر دهند.

بازی God of War Ragnarok یکی از مورد انتظارترین آثار تاریخ است و زمان زیادی تا عرضه آن بر روی کنسول های نسل هشتم و نهم پلی استیشن باقی نمانده است. سونی ویدیویی از این اثر منتشر کرده است که مراحل موشن کپچر و شکل گیری داستان آن را نشان می دهد. شیوع ویروس کرونا تولید God of War Ragnarok را متوقف کرد و روند ضبط حرکت را گسترش داد. این امر باعث اتفاقاتی مانند تغییر صدای سانی سولدزیک بازیگر نقش آترئوس شد.

جودی کاپسکو، مدیر طراحی God of War Ragnarok Dialog توضیح داد: «شخصیت آترئوس، سانی، یک نوجوان است. در طول سال های ساخت بازی، صدای او به طرز چشمگیری تغییر کرده است. ما مجبور شدیم ارائه آن را تغییر دهیم تا به نظر برسد که در مدت زمان کوتاهی ساخته شده است. این یک چالش منحصر به فرد برای ما بود.”

God of War محصول Ragnarok

در ادامه با پشت صحنه بازی God of War Ragnarok همراه باشید

آریل آنجلوتی، تهیه‌کننده ارشد God of War Ragnarok ادامه می‌دهد: «ما مجبور بودیم از به خطر افتادن داستانی که می‌خواستیم بگوییم به دلیل همه‌گیری کرونا و محدودیت‌هایی که ایجاد کرده بود، اجتناب کنیم. هیچ کدام از سکانس های سینمایی را تغییر نداده ایم. همه شخصیت های مورد نظر هنوز در نسخه نهایی وجود دارند. فقط باید در زمینه ضبط محتوا خلاق بود.

به عنوان مثال، آریل آنجلوتی می‌گوید که برای جلوگیری از تاخیر و طولانی‌شدن فرآیند ضبط حرکت در حین رعایت پروتکل‌های بهداشتی، گاهی اوقات بازیگران به جای شخصیت‌های دیگر در کنار شخصیت‌های خود بازی می‌کنند. بدین ترتیب این امکان وجود دارد که بازیگر یکی از شخصیت های اصلی نقش یکی از شخصیت های فرعی را بازی کند. هدف سازندگان این رویکرد «جلوگیری از حضور تعداد زیادی از افراد در صحنه ضبط موشن کپچر» است.

ویدیوی تازه منتشر شده God of War Ragnarok از پشت صحنه اولین ویدیو از مجموعه 9 قسمتی است که تا دو ماه آینده هر سه شنبه در دسترس خواهد بود. قسمت دوم این مجموعه ویدیویی که در 4 مهرماه منتشر می شود، روند ساخت الفهیم را شرح می دهد.

God of War Ragnarok در تاریخ 9 نوامبر (18 آبان) بر روی کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. نظر شما در مورد تولید پشت صحنه God of War Ragnarok و مبارزات و سختی های ساخت آن چیست؟ آیا برای تجربه این شغل لحظه شماری می کنید؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: GamesRadar+