منو سایت

اولین DLC Forza Horizon 5 احتمالا به زودی منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اولین DLC Forza Horizon 5 احتمالا به زودی منتشر خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، فردی به نام Aggiornamenti Lumia که مشغول بررسی Xbox Insider Hub است، اعلام کرد که اولین DLC بازی Forza Horizon 5 در آینده ای نزدیک منتشر خواهد شد.

Forza Horizon 5 به عنوان دوازدهمین بازی بزرگ از سری Forza اواخر سال گذشته منتشر شد. این اثر در نسخه ای خیالی از مکزیک اتفاق می افتد و بزرگترین نقشه در تاریخ سری Forza Horizon را ارائه می دهد. بازیکنان می توانند در مسابقات مختلف با ماشین های مختلف در محیط های مختلف به رقابت بپردازند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. از دیگر ویژگی های Forteza Horizon 5 می توان به بخش چند نفره، ماشین های قابل شخصی سازی و حالت Battle Royale به نام The Eliminator اشاره کرد.

آخرین اثر از سری Forza Horizon یک موفقیت تجاری است. در هفته اول انتشار، بیش از 10 میلیون بازیکن این اثر را تجربه کردند. از این نظر، Forza Horizon 5 بزرگترین نسخه در تاریخ استودیوی بازی سازی Xbox است. علاوه بر این، امتیاز 92 (نسخه ایکس باکس) در سایت متاکریتیک نشان می دهد که منتقدان Forteza Horizon 5 از آن استقبال و تمجید کرده اند. این بازی در بخش جوایز نیز عملکرد خوبی داشت و سه جایزه بهترین طراحی صدا، نوآوری در دسترس‌پذیری و بهترین بازی ورزشی یا مسابقه‌ای را در The Game Awards 2021 کسب کرد.

اگر به دنبال محتوای جدید برای Forza Horizon 5 هستید، خبر خوبی برای شما داریم. طبق اخبار منتشر شده توسط Aggiornamenti Lumia، استودیو Playground Games به زودی اولین بسته الحاقی بازی را ارائه خواهد کرد. Aggiornamenti Lumia یک کاربر توییتر است که به طور مداوم Xbox Insider Hub را بررسی می کند و اطلاعات مختلفی را از آن استخراج می کند. این به او امکان دسترسی به جزئیات محصولات و برنامه هایی را می دهد که معرفی نشده اند.

DLC بازی Forza Horizon 5

Forza Horizon 5 ٪ 50 برابر بزرگتر از Fortza Horizon 4 است

Aggiornamenti Lumia در توییتی نوشت: مایکروسافت آزمایش WOODSTOCK_DLC_FLIGHT را از طریق Xbox Insider Hub آغاز کرده است. Woodstock در واقع نام رمز داخلی Forteza Horizon 5 است به همین دلیل به احتمال زیاد اولین DLC Forza Horizon 5 با نام Flight به زودی منتشر خواهد شد.

در قسمت Extensions Forza Horizon 5 اطلاعات مهمی در مورد بسته های الحاقی Forza Horizon 5 ارائه می شود بر این اساس بازی دارای دو بسته الحاقی خواهد بود. هر یک از این DLC ها شامل عناصر جدیدی از جمله مکان ها، ماشین ها و گیم پلی است.

پیش از این در قالب بسته ای مشابه، دو بسته الحاقی Fortune Island و Lego Speed ​​Champions به بازیکنان Forza Horizon 4 ارائه شده بود. از طریق جزیره فورچون، بازیکنان وارد یک جزیره کوهستانی پر از زمین های سخت شدند. بسته اضافی دارای بزرگترین جاده کوهستانی در تاریخ سری Forteza Horizon است. همچنین 10 ماشین جدید به بازیکنان داده شد.

نظر شما در مورد اولین DLC Forza Horizon 5 چیست؟ آیا از انتشار محتوای جدید این بازی استقبال می کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle