منو سایت

اولین نقشه بازی GTA VI بر اساس تصاویر لو رفته منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اولین نقشه بازی GTA VI بر اساس تصاویر لو رفته منتشر شد

رونمایی از گیم پلی بازی GTA 6 یکی از مهم ترین رویدادهای تاریخ Rockstar Games است. این تصاویر که پیش از این از شبکه های اجتماعی و یوتیوب حذف شده اند، اولین قدم برای آشنایی علاقه مندان با حال و هوای نسخه جدید GTA بود. گروهی از طرفداران با هم کار می کنند نقشه GTA VI هستند. این افراد با مشاهده تصاویر و ویدئوها میزان نقشه رایگان بازی جدید را حدس زده و قول تکمیل آن را به زودی داده اند.

پروژه تکمیل نقشه GTA VI مشابه آن چیزی است که در بازی GTA V گنجانده شده بود. گروهی در آن زمان با بررسی ویدیوها و اسکرین شات های اولیه شهر لوس سانتوس، نقشه و مکان های مختلف آن را حدس زدند. کاربران انجمن GTA دوباره گرد هم آمده اند تا پروژه ای مشابه را این بار برای بازی GTA 6 شروع کنند. البته طرفداران برای دور زدن محدودیت های کپی رایت Rockstar Games برخی قسمت ها را تغییر داده اند و تصاویری که روی نقشه قرار می دهند کمی است. متفاوت تر

نتیجه اصلی ساخت نقشه GTA VI ایجاد مرزها و شهرهای اولیه بازی است. پس از مشخص شدن محدوده شهرها، بررسی ویدیویی شروع می شود و سپس تصاویر مربوط به مکان خاص بر روی نقشه قرار می گیرد. لازم به ذکر است از آنجایی که تعداد فیلم ها و عکس ها محدود است امکان ساخت نقشه جامع وجود ندارد و باید منتظر عکس های بیشتر باشید. علاوه بر اعضای انجمن GTA، طرفداران دیگری نیز در ساخت نقشه کمک کردند و سرعت این روند افزایش یافت.

نقشه بازی GTA VI

یکی از نقشه هایی که توسط صفحه توییتر کلیسای GTA منتشر شده است، مرزهای شهر و همچنین تعدادی از جاده ها و تصاویر لو رفته را نشان می دهد. اگر این تصویر واقعی باشد، بزرگترین نقشه سری GTA خواهد بود و طبق گفته Rockstar Games، این بازی فراتر از انتظارات طرفداران خواهد بود. نکته قابل توجه این است که جزایری در وسط اقیانوس وجود دارد و از آنجایی که روبروی شهر میامی هستیم، دریا بسیار مهم است.

نقشه بازی GTA VI

در حال حاضر نمی توان در مورد منطقه دقیق نقشه GTA VI صحبت کرد و تا زمان انتشار بازی این موضوع مشخص نخواهد شد. Rockstar Games چند سالی با انتشار بازی فاصله دارد و باید مدتی دیگر منتظر بمانیم. بیانیه رسمی این کمپانی بازی سازی حاکی از آن است که آنها هنوز برای نمایش رسمی آماده نیستند، اما خبری از تاخیر و یا وقفه در تولید نیست. نظر شما در مورد نقشه GTA 6 چیست؟

منبع: GameSpot