منو سایت

اولین روز آپدیت الدن رینگ مشکل لکنت محدود را حل می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اولین روز آپدیت الدن رینگ مشکل لکنت محدود را حل می کند

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، استودیو FromSoftware قصد دارد تا عملکرد این افکت را بهبود بخشد و مشکلاتی مانند لکنت زبان را در قالب یک آپدیت از روز اول بازی Elden Ring برطرف کند.

بازی Alden Ring دیروز پس از مدت ها انتظار در دسترس قرار گرفت. این اثر دارای نقاط قوت بسیاری است که مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است. بنابراین بازی Elden Ring با کسب 97 امتیاز به عنوان بهترین بازی قرن معرفی شد. اما عملکرد نسخه PC Elden Ring راضی کننده نیست و کاربران این پلتفرم را با مشکلات زیادی مواجه کرده است. این تنها به کامپیوتر محدود نمی شود، بلکه بازی دارای ضعف های فنی روی کنسول ها نیز می باشد. Jacob Ridley نویسنده رسانه PC Gamer گزارش می دهد که نرخ فریم به طور مکرر کاهش می یابد و حتی به صفر فریم در ثانیه نیز می رسد. به گفته وی، مشکل افتادن کادر ربطی به آنچه نشان داده می شود ندارد.

برای رفع این مشکل، جیکوب ریدلی تمام تنظیمات گرافیکی و حالت های از پیش تعیین شده را امتحان کرد، اما هیچ تغییری ایجاد نشد. او حتی الدن رینگ را به مدت 25 دقیقه ترک کرد تا ببیند مشکل لکنت چه زمانی به وجود آمده است. در این شرایط همه چیز خوب بود و دشمنی وجود نداشت. فقط چرخه روز و شب باعث تغییر می شود. بنابراین دلیل روشنی برای مشکل افتادن قاب وجود ندارد.

رسانه ها برای گیمرهای رایانه ای معتقدند که DRM باعث این مشکل می شود. زیرا هیچ تنظیماتی برای جلوگیری یا کاهش لکنت ارائه نشده است. DRM اغلب برای اختلالات مختلف بدون شواهد کافی مقصر شناخته می شود. بنابراین نمی توان با قطعیت علت مشکلات الدن رینگ را مشخص کرد.

آپدیت روز اول بازی Elden Ring

آپدیت روز اول بازی Elden Ring این افکت را به نسخه 1.02 ارتقا می دهد

مشکل لکنت در نسخه 1.01 بیشتر است. این نسخه پیش از انتشار است و از روز اول آپدیت نشده است. در صورت دریافت آپدیت روز اول، بازی Alden Ring به نسخه 1.02 تبدیل می شود. Bandai Namco اعلام کرد که این به روز رسانی برای رفع مشکل لکنت منتشر شده است. PC Gamer Media پس از دریافت آپدیت از همان روز اول متوجه شد که مشکل مذکور به صورت محدود برطرف شده است.

به‌روزرسانی روز اول Elden Ring (نسخه 1.02) در شرایطی که ممکن است مشکل لکنت در نسخه قبلی (نسخه 1.01) وجود داشته باشد، ثبات کلی بازی از جمله بخش‌هایی مانند نرخ فریم را بهبود بخشیده است. Bandai Namko – او خواهد بخشید.

اما این بدان معنا نیست که مشکل لکنت به طور کامل حل شده است. فرقی نمی‌کند DirectX 12 باشد یا عوامل دیگر، Alden Ring گاهی اوقات برای لکنت در مناطق جدید یا ملاقات با دشمنان جدید مشکل دارد. به عنوان مثال، جیکوب ریدلی گفت که در حین تجربه حلقه الدن، در یک سوراخ بزرگ افتاد و در لحظات اولیه سقوط او، نرخ فریم حداقل سه برابر نزدیک به صفر بود. این به شدت به تجربه بازیکنان در اثری از Fram Software Studios لطمه می زند، جایی که خطر از هر زاویه در کمین است و زنده ماندن دشوار است.

بررسی های Digital Foundry با گزارش های رسانه ای از گیمرهای رایانه مطابقت دارد. Digital Foundry متوجه شده است که بازی Alden Ring حتی در آپدیت جدید از لکنت رنج می برد. بر این اساس «نسخه رایانه شخصی Elden Ring حتی در آخرین آپدیت 1.02 دارای یکسری مشکلات است که برای هر سخت افزاری با تمام تنظیمات گرافیکی نگران کننده است».

اگرچه مشکلات همچنان ادامه دارد، به روز رسانی 1.02 تجربه بسیار بهتری نسبت به 1.01 ارائه می دهد. امیدواریم استودیو Fram Software بتواند مشکلات دیگر را در آینده حل کند. اگر از تعداد زیادی مشکلات لکنت رنج می برید بهترین راه حل این است که آپدیت 1.02 را با حجم 13 گیگابایت دریافت کنید. در حال حاضر امکان استفاده از این نسخه نیز وجود دارد. اما اگر بازی Elden Ring را از قبل نصب کرده اید، بهتر است بازی خود را ارتقا دهید. برای بررسی نسخه استفاده شده، می توانید آن را در منوی اصلی و در گوشه سمت راست پایین صفحه مشاهده کنید.

نظر شما در مورد آپدیت روز اول بازی Alden Ring و عملکرد ضعیف آن چیست؟ آیا هنگام تجربه این اثر با مشکل لکنت مواجه شده اید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: PC Gamer