منو سایت

اولین تصاویر از بازی Call of Duty Warzone Mobile منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اولین تصاویر از بازی Call of Duty Warzone Mobile منتشر شد

پس از اینکه Activision رسما ساخت بازی Call of Duty Warzone Mobile را با نام مستعار Project Aurora تایید کرد. تصاویری از قسمت های مختلف بازی از جمله گولاگ و مرکز شهر منتشر شد. این تصاویر توسط یک کاربر توییتر به نام CoDPerseus کشف شده است. مونتاژ اولیه و گیم پلی بازی را نشان می دهد و می توانیم زاویه گیم پلی را ببینیم. این شخص قبلاً مطالب زیادی در مورد Call of Duty منتشر کرده است و منبع معتبری است.

به گزارش بازی پارسی عکس گیم پلی بازی Call of Duty Varzon Mobileشروع یک بازی جدید را از ابتدا نشان دهید. او داخل هواپیما و همچنین گولاگ را می بیند. گولاگ منطقه ای است که بازیکنان پس از مرگ برای امتحان شانس خود را به آنجا می فرستند. این اولین قسمت Warzone است که در نقشه وردانسک نشان داده شده است. در ماه مارس، اکتیویژن رسما انتشار نسخه موبایلی Call of Duty Warzone را تایید کرد. این بازی به صورت رایگان و به صورت نامحدود برای اندروید و iOS منتشر خواهد شد.

Warzone-Mobile

Call of Duty Varzon Mobile در مرحله آلفا

لازم به ذکر است که توسعه Call of Duty Warzone Mobile در مرحله آلفا قرار دارد و تعدادی از بازیکنان معروف برای تست بازی فراخوانده شده اند. در این مرحله، بازی فقط به چند نفر نشان داده می‌شود تا بازخورد درست تصحیح خطای بتا را دریافت کنند. نسخه بتا نیز ممکن است در دسترس عموم باشد. Activision در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “مأموریت ما با Project Aurora این است که دوستان، خانواده و افراد در سراسر جهان را به جامعه گسترده ای از بازیکنان با تجربه بتل رویال سریع، دقیق و با کیفیت که راه های جدیدی برای بازی ارائه می دهد، وارد کنیم.”

اکتیویژن اضافه کرد که نسخه آلفا برای تعداد محدودی از بازیکنان به منظور شناسایی باگ ها و مسابقات آزمایشی و همچنین جمع آوری بازخوردها و نظرات جدید در مورد تمام جنبه های بازی در دسترس خواهد بود. اکتیویژن قصد دارد در آینده نزدیک نسخه بتا را برای عموم مردم عرضه کند. این ناشر آمریکایی سال گذشته استودیو جدیدی را راه اندازی کرد که بر روی بازی های موبایل تمرکز دارد تا بتواند روی سری Call of Duty کار کند.

گفتنی است تصاویر گیم پلی بازی Call of Duty Varzon Mobile مربوط به نسخه اصلی بوده و در نتیجه گرافیک بازی با نسخه متفاوت است و این تصاویر نباید مورد ارزیابی قرار گیرند. البته مشخص است که نسخه موبایل تفاوت های اساسی با نسخه کامپیوتری دارد و کنترل های بازی مشابه نسخه موبایل است. نظر شما در مورد تصاویر لو رفته از Call of Duty Warzone Mobile چیست؟

منبع: VGC