منو سایت

اولین تریلر گیم پلی بازی Resident Evil 4 Remake منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اولین تریلر گیم پلی بازی Resident Evil 4 Remake منتشر شد

سرانجام پس از مدت ها انتظار در ویترین جدید Resident Evil شاهد اولین نگاه به گیم پلی بازی Resident Evil 4 Remake بودیم که بار دیگر یکی از ترسناک ترین و شدیدترین صحنه ها را به تصویر کشید و همانطور که انتظار می رفت باید آماده شوید. برای ایستادن یک جلوه ترسناک واقعی آماده کنید.

طبق جدیدترین اخبار بازی، بالاخره بعد از مدت ها کپکام تریلر گسترده ای از بازسازی Resident Evil 4 منتشر کرد. اثری که قرار است سال آینده منتشر شود. در جریان مراسم شب گذشته، دو تریلر از داستان و گیم پلی بازی Resident Evil 4 Remake به نمایش درآمد که اطلاعات و جزئیات زیادی را در اختیار علاقه مندان قرار داد.

در تریلر بازی از همان ابتدا شخصیت اصلی داستان یعنی لئون اس کندی را مشاهده می کنید که با عبور از جنگلی مه آلود وارد خانه ای ترسناک و مرموز می شود که در آنجا شاهد حمله گانادو اولین نفر هستیم. دشمن ترسناک بازی در این تریلر اطلاعات بیشتری در مورد مبارزه لیان با سلاح های مختلف از جمله چاقو به دست می آوریم که خبر از حرکات اکشن و هیجان انگیز بازی می دهد.

لئون می تواند با نشستن و خمیده شدن به طور مخفیانه در محیط های مختلف حرکت کند تا دشمنان از حضور او بی خبر باشند. علاوه بر این، لیان می تواند دشمنان بازی را به روش های مختلفی از بین ببرد. با توجه به تریلر، می توان گفت که در نسخه بازسازی شده بازی، دشمنان پیچیده تر و باهوش تر شده اند، بنابراین مواجهه با آنها چالش های زیادی را برای بازیکنان ایجاد می کند. هنگام رویارویی با دشمنان، لیان می تواند آنها را با چاقو بکشد و با یک لگد آنها را از خود دور کند.

گیم پلی بازی Resident Evil 4 Remake

اولین نگاهی به گیم پلی Resident Evil 4 Remake

در پایان تریلر گیم پلی بازسازی Resident Evil 4، همچنین شاهد حضور دشمن خاطره انگیز گیمرها، دکتر سالوادور به همراه مرد اره برقی مورد علاقه اش هستیم که به گفته سازندگان، مقابله با آن کار آسانی نخواهد بود. با او و اینکه با نشان دادن اینکه ممکن است تریلر رندر شده باشد مشخص است. با این حال، خوشبختانه لیان می تواند با چاقوی خود جلوی حملات دیوانه وار دکتر سالوادور را بگیرد.

همچنین شاهد بازگشت تاجر دوست داشتنی بازی یعنی Merchant هستیم که با تبادل آیتم های مختلف می تواند سلاح های ما را خریداری کرده و ارتقا دهد. پس از تریلر گیم پلی، تریلر داستانی Resident Evil 4 Remake را تماشا کردیم که چهره های آشنای آن اثر مانند ایدا وانگ، اشلی، لوئیس سرا و شرورانی مانند سالازار و مندس را نشان می دهد.

همچنین طبق گفته رسانه‌های Gaming Hub که قبل از رویداد Resident Evil دمویی از Resident Evil 4 داشتند، Capcom از بازسازی و بازیابی یکی از محبوب‌ترین و تاثیرگذارترین بازی‌های صنعت بازی خبر می‌دهد. این رسانه می گوید کپکام توانسته این اثر را به سبک واقعی خود یعنی Survival Horror بازگرداند و این باعث ایجاد دوباره احساس ترس و ناامیدی شده است، به طوری که وقتی خورشید طلوع می کند; انگار هنوز شب است.

اولین تریلر گیم پلی بازی Resident Evil 4 Remake منتشر شد

تریلر بازی Resident Evil 4 Remake

همچنین این رسانه با تجربه دموی بازی اعلام کرد که در بازی دشمنان بسته های مهمات و سلامتی را مانند نسخه اصلی رها نمی کنند و بازیکنان برای یافتن مهمات کافی باید بیشتر در محیط جستجو کنند. همچنین لیان می تواند این بار از چاقوی معروف خود بهترین استفاده را ببرد، اما استفاده از چاقو محدودیت هایی دارد. زیرا پس از چندین بار استفاده اثر خود را از دست می دهد.

بازی Resident Evil 4 Remake قرار است در تاریخ 24 مارس 2023 (4 آوریل 1402) بر روی پلتفرم رایانه های شخصی و کنسول های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و ایکس باکس سری X/S منتشر شود. کپکام همچنین تایید کرده است که نسخه پلی استیشن 4 این بازی را می توان بدون هزینه اضافی به نسخه دیجیتال پلی استیشن 5 ارتقا داد.

منبع: gamesradar