منو سایت

اولین تریلر گیم پلی بازی IGI Origins منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اولین تریلر گیم پلی بازی IGI Origins منتشر شد

استودیوی Antimatter Games که کنترل سری بازی های IGI را در دست گرفت، سخت در حال کار روی نسخه جدید این بازی است. در حالی که چندین سال از معرفی بازی می گذرد، بالاخره تریلر بازی IGI Origins منتشر شده و توضیحات در صفحه استیم بازی نیز به روز شده است. این تریلر اگرچه کوتاه است اما چند ثانیه ای از گیم پلی IGI را نشان می دهد که از یک سو شباهت زیادی به شماره های اول دارد و از سوی دیگر المان های جدیدی برای آن تعریف شده است.

با نگاهی به صفحه Steam بازی، اطلاعات جدیدی در مورد بازی IGI دریافت می کنیم. بازیکنان باید با قلب سازمان جهانی که برای آن کار می کنند آشنا شوند و تاریخ و فعالیت های آن سازمان را بهتر بشناسند. باید بگویم منشا IGI این یک پیش درآمد برای بازی است که در سال 2000 منتشر شد و داستان قبل از شروع بازی اول اتفاق می افتد.

بازیکنان کنترل شخصیت مایکل کینگ با نام مستعار Regent را به دست می گیرند. او یک سرباز سابق در SAS، سرویس هوایی ویژه است. این سرویس که بخشی از ارتش بریتانیا است در سال 1941 تأسیس شد و هدف آن انجام عملیات جاسوسی و مخفیانه همراه با نبرد نزدیک و نجات گروگان است. پس از اینکه مایکل کینگ SAS را ترک می کند، توسط MI6 استخدام می شود و عملیات جهانی را برای یافتن و از بین بردن دشمنان در طول یک جنگ جهانی آغاز می کند.

تریلر بازی IGI Origins

گیم پلی IGI Origins

بازی IGI Origins سلاح های مختلفی را در اختیار بازیکن قرار می دهد و دارای گجت های پیشرفته ای برای گول زدن حریف می باشد. گیم پلی بازی شبیه به عناوین مخفی کاری و جاسوسی اصلی است. قبل از هر مرحله، بازیکن با هلیکوپتر به منطقه مورد نظر فرستاده می شود و پس از آن باید نقطه ورود را پیدا کرده و دشمن را نابود کند. جلوه های ویژه موشکی شوروی نیز در این تریلر دیده می شود که نوید بازگشت مرحله ای ویژه در این مجموعه را می دهد.

در مورد تریلر گیم پلی بازی IGI Origins باید بگوییم که گیم پلی و سیستم تیراندازی کاملا مدرن شده است. حرکات شخصیت اصلی نیز بر اساس بازی های شوتر اول شخص مدرن طراحی شده است و شاهد تغییرات زیادی در بدنه و ساختار طراحی صحنه هستیم. تصاویر منتشر شده روندی مشابه Sniper Elite را نشان می دهد و به نظر می رسد سازندگان از بازی های مخفی کاری نظامی چند سال گذشته درس گرفته اند و قطعات جدیدی به آن اضافه کرده اند.

یکی از قسمت های جالب بازی استفاده از عینک دید در شب و مبارزات تمام عیار است. IGI Origins برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شده است. تاریخ انتشار بازی مشخص نیست و خبری از نسخه ویژه نسل نهم نیست. منتظر اطلاعات جدید باشید.

اولین تریلر گیم پلی بازی IGI Origins منتشر شد

تریلر گیم پلی بازی IGI Origins منتشر شد

منبع: Gematsu