منو سایت

اولین بسته رسمی PS5 با Horizon Forbidden West عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اولین بسته رسمی PS5 با Horizon Forbidden West عرضه می شود

اگرچه یافتن بسته PS5 غیرمعمول نیست، اما تاکنون همه آنها بسته‌های غیررسمی بوده‌اند که توسط خرده‌فروشان ساخته شده‌اند تا مصرف‌کنندگان پول بیشتری را برای خرید کنسول گریزان خرج کنند. اما پس از بیش از 1.5 سال، سونی اولین بسته رسمی PS5 را منتشر می کند. همانطور که توسط Wario64PlayStation Direct را فهرست می کند PS5 و نسخه های دیجیتال PS5 دارای Horizon Forbidden West. آنها حدود یک هفته است که در بریتانیا در دسترس هستند، اما PS Direct اولین خرده فروش ایالات متحده است که آنها را فهرست می کند.

بسته ها هنوز برای خرید در دسترس نیستند، اما باید مطمئن شوید که برای فرصت خرید PS5 از PS Direct ثبت نام کرده اید. با توجه به اینکه این لیست در پلی استیشن دایرکت پخش می شود، حدس می زنیم به زودی آنها را دریافت کنند.

PS5 Horizon Forbidden West Bundle
PS5 Horizon Forbidden West Bundle

مشخص نیست که هزینه هر بسته در آمریکای شمالی چقدر خواهد بود. خرده فروشان بریتانیا آنها را با 20 پوند تخفیف روی PS5 و Horizon Forbidden West به طور جداگانه می فروشند. بنابراین به نظر می رسد که نسخه PS5 حدود 550 دلار قیمت داشته باشد و PS5 Digital ممکن است حدود 450 دلار قیمت داشته باشد.

هر مدل PS5 را که انتخاب کنید، بسته به همراه یک کوپن با یک کلید بازی ارائه می‌شود که می‌توان آن را در فروشگاه پلی‌استیشن پس‌خرید کرد.

اگرچه یافتن PS5 از اوایل سال 2022 بسیار دشوار بوده است، اما پیش‌بینی فروش سونی برای بقیه سال نشان می‌دهد که PlayStation 5 در ماه‌های آینده بیشتر برای خرید در دسترس خواهد بود. با این حال، اگر این بسته Horizon Forbidden West در عرض چند دقیقه فروخته شود، تعجب نکنید.

اگر موفق به دریافت یکی از بسته‌های PS5 شدید، حتماً برخی از راهنمای خرید پلی‌استیشن 5 ما را بررسی کنید، از جمله بررسی‌های ما درباره بهترین بازی‌های PS5، کنترلرها، هدفون‌ها و ایستگاه‌های شارژ.