منو سایت

اولین بسته الحاقی Hotza Horizon 5 منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اولین بسته الحاقی Hotza Horizon 5 منتشر خواهد شد

طبق آخرین اخبار بازی، تصویری از صفحه بازی Forteza Horizon 5 در فروشگاه استیم منتشر شده است که از انتشار یک DLC برای این کار خبر می دهد. بر این اساس، اولین بسته الحاقی Forza Horizon 5 محتوای متفاوتی با محوریت Hot Wheels در اختیار شما قرار می دهد.

یکی از کاربران Reddit به نام Autumnal_Leaves عکسی از اولین بسته الحاقی Forteza Horizon 5 منتشر کرده است که این تصویر را در قالب صفحه ای از این اثر در فروشگاه استیم مشاهده کرده است. به زودی تصویر جدیدی در صفحه Steam بسته افزونه پرمیوم Forza Horizon 5 ظاهر شد و از اضافه شدن Expansion 1 به بسته خبر داد. در این تصویر نشان Hot Wheels و خودرویی را می بینید که در دایره ای بین زمین و هوا قرار دارد. این تصویر به سرعت حذف شد، اما می توانید آن را از طریق نسخه آرشیو شده در صفحه بسته Forza Horizon 5 در فروشگاه Steam مشاهده کنید.

تصویر حذف شده نشان می دهد که به زودی ارائه اولین بسته الحاقی Forza Horizon 5 انجام می شود. این احتمال وجود دارد که DLC بازی Fortza Horizon 5 امشب در جریان جشنواره بازی تابستانی ارائه شود. همچنین ممکن است که مایکروسافت این کار را در طول یک رویداد مشترک Xbox-Bethesda انجام دهد. این مراسم یکشنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.

بسته افزودنی Forza Horizon 5 اولین محتوای مرتبط با Hot Wheels در سری Forza نیست. پیش از این، در قالب دومین DLC بازی Forza Horizon 3، محتوای متمرکز Hot Focus در اختیار بازیکنان قرار می گرفت. این به علاقه مندان اجازه می دهد تا وارد یک منطقه جهان باز جدید شوند و مسیرهای منحصر به فرد را تجربه کنند. علاوه بر این، 10 خودرو از جمله Hot Wheels کلاسیک به بسته الحاقی Fortza Horizon 3 اضافه شده است.

بسته الحاقی Forza Horizon 5 Fortza Horizon 5

محتوای Hot Wheels قبلاً به سری Forza Horizon اضافه شده است

مرحله آزمایشی که به نظر می رسد اولین بسته الحاقی Forza Horizon 5 باشد در فوریه به پایان رسید. البته این DLC هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است. می‌توانید Expansion Bundle را از طریق صفحه بازی Fortza Horizon 5 در فروشگاه Xbox خریداری کنید. در این بسته توضیح داده شده است که در صورت خرید آن، در زمان عرضه به دو بسته افزونه Forza Horizon 5 دسترسی خواهید داشت. هر کدام از این DLC ها دارای مکان جدید، ماشین های جدید و گیم پلی اضافی خواهند بود.

به عنوان مثال بسته الحاقی Forza Horizon 4. این بسته شامل دو بسته الحاقی بازی Fortune Island و Lego Speed ​​​​Champions بود. به عنوان بخشی از بسته الحاقی جزیره فورچون، می توانید وارد جزیره ای کوهستانی شوید که پر از مسیرهای سخت و دشوار است. این DLC دارای بزرگترین جاده های کوهستانی در تاریخ سری Fortza Horizon است. همچنین 10 ماشین جدید ارائه می دهد که می توانید در بازی اصلی از آنها استفاده کنید.

پکیج Lego Speed ​​Champions مکان جدیدی به نام Lego Valley را اضافه می کند که بیشتر محیط آن از قطعات لگو ساخته شده است. در قالب این DLC، نسخه لگو از پنج خودروی معروف که برخی از آن ها بر اساس مجموعه های واقعی لگو ساخته شده اند، به Forza Horizon 4 اضافه شده است.

نظر شما در مورد اولین بسته الحاقی Forza Horizon 5 چیست؟ آیا از انتشار DLC برای این کار استقبال می کنید؟ آیا فکر می کنید افزودن محتوای Hot Wheels تجربه بازی Forteza Horizon 5 را تغییر می دهد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle