منو سایت

اوج هیجان در فرمول 1

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اوج هیجان در فرمول 1

Electronic Arts و Codemasters Studios به صورت رسمی F1 2022 را برای کنسول های بازی و کامپیوتر معرفی کردند و شاهد تاریخ انتشار بازی بودیم. به گفته توسعه دهنده، بازی F1 22 با ورود به عرصه جدیدی از مسابقات فرمول 1 و آخرین تکنولوژی برای ساخت این بازی جدید استفاده شده است. ناشر با قوانین جدید و آهنگ های جدید همه را با تجربه این بازی آشنا کرده و همچنین در قسمت F1 Life زندگی واقعی رانندگان فرمول 1 را به تصویر کشیده است.برای آشنایی با ویژگی های بازی با پارسی گیم همراه باشید.

طبق گزارشات، F1 2022 فصل جدید مسابقات فرمول 1 را با بیش از بیست راننده حرفه ای و دارای مجوز با ده تیم واقعی آغاز خواهد کرد. کبریت ها کاملا بازسازی شده اند و دنباله ها Cinematic باعث شد این بازی یک سر و گردن از عناوین قبلی بلندتر باشد. بخش کریر نیز فرصت خوبی برای تجربه زندگی واقعی رانندگان فرمول 1 فراهم می کند و با گزینه های مختلفی مانند حالت چند نفره و صفحه تقسیم شده پذیرای شما خواهد بود.

اوج هیجان در فرمول 1

تریلر بازی F1 منتشر شد

ویژگی های بازی F1 22

پس از اینکه استودیو Codemasters توسط Electronic Arts خریداری شد. کنترل مجموعه های مختلف استودیو به EA Sports سپرده شد. با توجه به نام بازی این شرکت به نام FIFA 22، نام این سری از بازی های شبیه سازی مسابقه ای از F1 2022 به F1 22 تغییر یافته است.اگر برایتان سوال پیش آمده که دلیل این تغییر نام چیست، سری به ادامه مطلب ندهید.

از جمله ویژگی های بازی باید به فصل جدید با آهنگ های جدید اشاره کرد. علاوه بر آهنگ های معروف فرمول 1، این استودیو آهنگ جهانی میامی را نیز اضافه کرده است. ویژگی دیگر بازسازی وقایع از روز مسابقه است. آماده سازی مسیر با سکانس های سینمایی انجام می شود و تجربه کلی از حالت یک شبیه ساز محض خارج می شود و به تجربه ای پویا و مشابه واقعیت می رود.

توسعه دهنده برای افرادی که آشنایی چندانی با مدیریت خودروهای فرمول 1 ندارند. هوش مصنوعی بهبود یافته است. این بازی برای افراد کم تجربه و مبتدی که به دنبال یک مسابقه سرگرم کننده هستند جذاب تر خواهد بود. همه این تغییرات باعث شد تا افراد بیشتری از بازی لذت ببرند. علاوه بر تغییرات ذکر شده، آهنگ های قبلی از جمله استرالیا، اسپانیا و ابوظبی نیز به روز شده و طراحی آنها با جزئیات بیشتری انجام شده است.

معرفی بازی F1 22

فرمول 1 در زندگی واقعی با F1 Life

قسمت حامل بازی فرمول 1 با نام F1 Life با محتوای بیشتری به روز شد. در این بخش خودروهای خاص و رانندگان شناخته شده ارائه می شود که با حالت My Team متفاوت است. این حالت به بازیکنان تجربه نزدیک تری از مسابقه می دهد و آنها را با زندگی خلبانان در پشت صحنه و در حاشیه آشنا می کند.

حالت جدید بازی F1 22 برای اولین بار با ماشین های واقعی طراحی شده است و بازیکنان می توانند این ماشین ها را خریداری کرده و در مسابقات از آن ها استفاده کنند. این ویژگی به حالت تک و آفلاین محدود خواهد شد و حالت آنلاین شامل حالت های دیگری نیز می شود. موارد دیگری مانند لباس و لوازم جانبی خاص در این حالت برای اطمینان از تجربه کامل وجود دارد.

بازی F1 2022

تغییرات در بازی

مکانیک های جدیدی به بازی F1 2022 اضافه شده است که یکی از این مکانیزم ها اضافه شدن ایستگاه های توقف برای تعمیر و تعویض لاستیک ها است. مکانیزم جدید دیگر «سبک بازی» نام دارد. بازی در این حالت به صورت مسابقه تلویزیونی نمایش داده می شود و صحنه هایی شبیه به مسابقات اصلی پخش می شود.

علاوه بر این، F1 22 از خودروهای مسابقه ای فرمول 1 جدید با ظاهر و وزن متفاوت استفاده می کند. تغییرات زیادی در فیزیک خودروها ایجاد شده تا آنها را به خودروهای واقعی نزدیک کند. این تغییرات در نهایت منجر به رقابت نزدیکتر و افزایش هیجان بازی می شود. در حال حاضر تغییرات در قسمت My Team توضیح داده نشده است و باید منتظر اطلاعات بیشتر باشیم.

بازی فرمول 1 2022

زمان انتشار F1 2022

F1 22 برای پلتفرم های مختلف منتشر خواهد شد. پلی استیشن 5، ایکس باکس سری، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه شخصی به عنوان پلتفرم های هدف معرفی شده اند. نسخه PC دارای حالت واقعیت مجازی است و گیمرها می توانند با هدفون واقعیت مجازی Aquilus یا Valve از بازی لذت ببرند. گفتنی است این بازی مسابقه ای در اول تیرماه (10 تیرماه) منتشر خواهد شد.

استودیو Codemasters تا سال 2025 برای فرمول 1 قرارداد دارد و بندی دارد که اجازه تمدید قرارداد را تا سال 2027 می دهد. خالق Planet Zoo اخیراً حق ساخت بازی برای مدیریت فرمول 1 را به دست آورده و مدتی پیش F1 Manager 2022 را معرفی کرد. برای کنسول و کامپیوتر

منبع: Gematsu