منو سایت

انیماتور Metro Exodus در دفاع از اوکراین درگذشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
انیماتور Metro Exodus در دفاع از اوکراین درگذشت

آندری کورزینکین، انیماتور بازی Metro Exodus او به دلیل جراحات شدیدی که در جریان یک عملیات نظامی برای حفاظت از اوکراین متحمل شده بود، جان باخت. Korzynkin مانند دیگر بازی‌سازان اوکراینی تصمیم گرفت از کشورش دفاع کند و به ارتش پیوست تا نیروهای روسی را از مرزهای کشور بیرون کند. وی که یکی از کارمندان قدیمی استودیو 4A Games بود در عملیات دفاعی اوکراین جان خود را از دست داد.

خبر درگذشت انیماتور Metro Exodus توسط لئونید استپانوف، همکار وی در استودیو 4A Games منتشر شد. استپانوف مدتی پیش به استودیو Gunzilla Games پیوست و در حال حاضر برای Remedy، سازنده بازی Max Payne کار می کند. او در صفحه توییتر خود نوشت: یک انیماتور با استعداد، یک فرد خارق العاده و یک قهرمان واقعی. در آرامش بخواب دوست من، همه ما دلتنگ تو هستیم.” آندری به خاطر کارش در 4A Games و Metro Games شناخته شده است. او انیمیشن های بسیار با کیفیتی ساخته است.

انیماتور Metro Exodus

پایان رویای انیماتور Metro Exodus

او همچنین اضافه کرد که آندری از کوری بارلوگ، کارگردان بازی God of War درس های زیادی آموخته و از کار او الهام گرفته است. او از کیفیت کارگردانی و فیلمبرداری God of War شگفت زده شده بود و می خواست راه او را ادامه دهد. هر دو در اوایل کار خود انیماتور بودند. در چند سال گذشته، آندری کورزینکین مهارت های جدیدی در توسعه بازی از جمله طراحی و کدنویسی آموخته است و آرزو دارد روزی پروژه رویایی خود را بسازد. متأسفانه وی به دلیل جراحات نظامی ناشی از حمله روسیه به اوکراین جان باخت.

انیماتور اصلی بازی Metro Exodus با انتشار توییتی کوتاه ابراز ناراحتی کرد و نوشت هیچ کلمه ای نمی تواند غم او را بیان کند. یکی دیگر از همکاران استودیو 4A Games به نام ویتالی کودا آن را در صفحه لینکدین خود توضیح داد. او نوشت که آندری همیشه نگرش مثبتی نسبت به زندگی داشت و این نگرش به بقیه کارکنان انرژی می داد. جنگ اوکراین تاثیر زیادی بر صنعت بازی در آن کشور گذاشت و استودیوهای زیادی به کشورهای دیگر منتقل شدند و برخی از بازی سازان نیز به ارتش پیوستند.

حمله نظامی روسیه به اوکراین از سال گذشته آغاز شد و درگیری بین شرق و غرب از ماه ها قبل ادامه دارد. به عنوان بخشی از جامعه بازی های ویدیویی در پارسی گیم، به دوستان و خانواده آندری کورزینکین تسلیت می گوییم و امیدواریم این جنگ هر چه زودتر پایان یابد.

منبع: Wccftech