منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • انویدیا پردازنده‌های گرافیکی سری GPX 4000 را کاهش می‌دهد – گزارش

انویدیا پردازنده‌های گرافیکی سری GPX 4000 را کاهش می‌دهد – گزارش

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
انویدیا پردازنده‌های گرافیکی سری GPX 4000 را کاهش می‌دهد - گزارش

انویدیا پردازنده‌های گرافیکی سری GPX 4000 را کاهش می‌دهد - گزارش

طبق منابع متعدد، Nivida ممکن است ماه های اولیه راه اندازی پروژه را برای سری کارت های گرافیک معرفی نشده RTX 4000 به تعویق انداخته باشد.

WCCFTech که ابتدا در اوایل ژوئن اعلام شد، پیشنهاد می‌کند که راه‌اندازی RTX 4090، RTX 4080 و RTX 4070 یک ماه به تعویق افتاده است و آنها را به‌ترتیب در سپتامبر، اکتبر و نوامبر به نسخه‌های مرحله‌ای جدید هدایت می‌کند. این از آن زمان توسط Videocardz تایید شده است، که ادعا می کند منابع خود نیز همین تاخیرها را تایید کرده اند.

در حال پخش: بررسی انویدیا RTX 3080

Videocardz همچنین ادعا می کند که GPU کاملاً جدید Nvidia قرار بود در اواخر ماه مه عرضه شود، اما انتشار آن قبلاً برای مدت نامعلومی به تعویق افتاده است. گزارش شده است که GTX 1630 مقرون به صرفه در حال حاضر شرکای خود را دارد و دارای طراحی بسته بندی نهایی است، اما تحریم پیام به طور ناگهانی توسط Nvidia در آخرین لحظه تغییر کرد. دلیل، به گفته Videocardz، به دلیل کمبود قطعات است، اگرچه به طور خاص برای خود GPU ها نیست.

این شایعات حاکی از آن است که انویدیا پردازنده‌های گرافیکی نسل بعدی خود را درست قبل از اینکه AMD قصد دارد سخت‌افزار جدید خود را منتشر کند، عرضه خواهد کرد و طبق گزارش‌ها، پردازنده گرافیکی Radeon RX 7000 برای عرضه در سه ماهه چهارم سال جاری برنامه‌ریزی شده است. AMD معماری جدید RDNA 3 خود را با این کارت‌ها معرفی می‌کند که امیدواریم با استفاده از بارهای ردیابی پرتو، عملکرد بهتری نسبت به پردازنده‌های گرافیکی RDNA 2 (همان معماری Xbox Series X و PlayStation 5) ارائه دهد.

اینتل همچنین قصد دارد اولین پردازنده های گرافیکی گسسته خود را اواخر تابستان امسال برای مصرف کنندگان عرضه کند. پردازنده‌های گرافیکی Arc 5 و Arc 7 اخیراً کند شده‌اند، اگرچه اینتل همچنان انتظار دارد که فروش آنها را بین جولای و آگوست سال جاری آغاز کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.