منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • انقضای بازی Call Of Duty: Warzone 2 نشان می دهد که یک کارت ثانویه در دست ساخت است

انقضای بازی Call Of Duty: Warzone 2 نشان می دهد که یک کارت ثانویه در دست ساخت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
انقضای بازی Call Of Duty: Warzone 2 نشان می دهد که یک کارت ثانویه در دست ساخت است

انقضای بازی Call Of Duty: Warzone 2 نشان می دهد که یک کارت ثانویه در دست ساخت است

اکتیویژن قبلاً فاش کرده است که دنباله‌ای برای بازی Call of Duty: Warzone در حال توسعه است و اگرچه اطلاعات کمی در دست است، اطلاعات فاش شده حاکی از آن است که یک کارت کوچک‌تر و ثانویه برای Warzone 2 در حال ساخت است.

تام هندرسون، روزنامه‌نگار و کارشناس صنعت، چندین نشت احتمالی در مورد Call of Duty: Warzone 2 ارائه کرده است که شامل جزئیات کارت جدید، مکانیک شنا و اکنون امکان کارت ثانویه است.

در حال پخش: نشت جزئیات Warzone 2 اخبار گیم اسپات

ظاهراً این اطلاعات از یکی از منابع هندرسون است که تست بازی را در Warzone 2 گذرانده است. به گفته این منبع، کارت دوم در منوی بازی قابل مشاهده بود، اما کارت اضافی در طول تست بازی در دسترس نبود.

هندرسون می‌گوید: «در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد نقشه دوم در دست نیست، اما حدس زده می‌شود که از نظر اندازه شبیه به جزیره تولد مجدد از Warzone اصلی باشد».

با توجه به موفقیت نقشه کنونی Rebirth Island Warzone که به عنوان یک تجربه کوچکتر و نزدیکتر از نقشه اصلی بازی عمل می کند، کارت دوم شگفتی بزرگی نخواهد بود. با این حال، بازیکنان هنگام شروع دنباله Battle Royale نباید انتظار هر دو کارت را داشته باشند. منبع هندرسون ادعا می کند که نقشه دوم در دست توسعه است، اما به احتمال زیاد مدتی پس از عرضه Warzone 2 منتشر خواهد شد. در اینجا همه چیزهایی است که تاکنون در مورد دنباله Warzone می دانیم.

انتظار می‌رود Call of Duty: Warzone 2 در سال 2023 و پس از عرضه Modern Warfare 2 در 28 اکتبر عرضه شود. و با مشارکت مداوم Activision با سونی، کاربران پلی استیشن اولین فرصت را برای نسخه بتا Modern Warfare 2 خواهند داشت.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.