منو سایت

انحصاری: Arcade1Up’s Infinity Game Table در انحصار بتمن قرار گرفت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
انحصاری: Arcade1Up's Infinity Game Table در انحصار بتمن قرار گرفت

Arcade1Up’s Infinity Game Table یکی از چشمگیرترین پیشنهادات این برند است که به شما امکان می دهد انواع بازی های رومیزی کلاسیک – کامل با بازی آنلاین – را بدون نگرانی در مورد ذخیره نتیجه یا تمیز کردن بازی انجام دهید. او اکنون با انتشار بازی Monopoly Batman، دوز Caped Crusader را دریافت می کند.

GameSpot می تواند به طور انحصاری نشان دهد که Monopoly Batman روی میز بازی Infinity راه اندازی شده است، پر از گزینه های چند نفره محلی و همچنین بازی آنلاین بین دو تا شش نفر. به عنوان یک بازی رومیزی دیجیتال، بانکدار کاملاً خودکار است و صفحه بازی پویا است. برای تعیین اینکه آیا نیاز به پایان دادن به دوستی خود دارید یا نه، شما همچنان سرگرم پرتاب تاس هستید، مهم نیست چقدر مجازی است، و همچنین می توانید قوانین خانه را مطابق با ترجیحات خود تنظیم کنید.

انحصار بتمن
انحصار بتمن

از آنجایی که بتمن است، شما فقط در اطراف گاتهام هتل قرار نمی دهید. در عوض، شما از سیگنال های خفاش و برج های وین در تلاش برای ورشکستگی دیگران استفاده خواهید کرد. بیایید صادق باشیم – این رفتار قهرمانانه به نظر نمی رسد!

میز بازی Infinity در اندازه های صفحه نمایش 24 و 32 اینچی موجود است و دارای پایه های متحرک است که به شما امکان می دهد از آن به عنوان میز مستقل خود استفاده کنید یا آن را روی سطح موجود قرار دهید. بسیاری از بازی های موجود از Hasbro و Parker Bros هستند، از جمله Sorry، Battleship و Clue، و بازی های کلاسیک مانند شطرنج و تخته نرد وجود دارد. بسیاری از آنها از قبل نصب شده اند و یک فروشگاه دیجیتال برای خرید بازی های اضافی وجود دارد.