منو سایت

انتظار می‌رود که Xbox Summer Showcase حدود ۹۰ دقیقه دیگر اجرا شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
انتظار می‌رود که Xbox Summer Showcase حدود ۹۰ دقیقه دیگر اجرا شود

انتظار می‌رود که Xbox Summer Showcase حدود ۹۰ دقیقه دیگر اجرا شود

در ماه ژوئن، ارائه Xbox و Bethesda کوتاه نخواهد بود، زیرا ویترین تقریبا 90 دقیقه طول خواهد کشید. آرون گرینبرگ، مدیر کل ایکس‌باکس، به سوالی در توییتر درباره مدت زمان رویداد زنده آینده پاسخ داد و – مانند ویترین‌های قبلی – نشان داد که پخش در مجموع “حدود” 90 دقیقه طول خواهد کشید.

“ما هنوز زمان نهایی برای اجرای نمایش را نداریم.” گرینبرگ توییت کرد. “اما بله، ما معمولاً در 90 دقیقه به پایان می رسیم. با نزدیک تر شدن، مردم را در جریان خواهیم گذاشت!”

در مقایسه با سایر رویدادهای زنده، مانند PlayStation State of Play یا Nintendo Directs، زمان ارائه مایکروسافت معمولا طولانی‌ترین زمان است. معمولاً سالانه در حوالی ژوئن برگزار می‌شوند، و معمولاً در بسیاری از بازی‌های شخص اول و شخص ثالث برجسته‌تر هستند. نمایش مشترک این بازی ها هفته گذشته اعلام شد و در تاریخ 12 ژوئن به صورت آنلاین پخش خواهد شد.

در حالی که E3 2022 لغو شده است، Xbox و Bethesda Showcase را می توان در پلتفرم های زیر مشاهده کرد:

ایکس باکس در حال حاضر تعداد زیادی بازی در دست توسعه دارد، مانند Avowed، Everwild، Fable و Senua’s Saga: Hellblade 2. در سمت Bethesda، Redfall، Elder Scrolls VI و این نوامبر Starfield وجود دارد که به راحتی مورد انتظارترین بازی هستند. در نمایش

احتمالاً اعلامیه های بیشتری در مورد بازی های مستقل آینده و اینکه کدام عناوین در آینده در Xbox Game Pass عرضه می شوند، وجود خواهد داشت که ویترینی را ایجاد می کند که زوایای زیادی را پوشش می دهد.