منو سایت

انتشار Steelrising تا سپتامبر به تعویق افتاد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
انتشار Steelrising تا سپتامبر به تعویق افتاد

تاریخ انتشار فولادسازی عناوین اکشن فانتزی که برای رایانه‌ها و کنسول‌های نسل نهم عرضه می‌شوند، تا 8 سپتامبر به تعویق افتاد. ناشر بازی برای ماه ژوئن آماده می شد. اما استودیو سازنده هنوز برای انتشار رسمی آماده نیست و بازی نیاز به توسعه بیشتر دارد.

به گزارش پارسی گیم و به نقل از گیم اینفورمر، تاریخ انتشار نهایی بازی Steelrising 26 شهریور خواهد بود. این استودیو همچنین شش دقیقه از بازی اکشن پر جنب و جوش را منتشر کرد که شامل توضیحات مدیر عامل و بنیانگذار Spiders Studios و نویسنده اصلی بازی است. این تریلر زوایای جدیدی از دنیای تاریک و خیالی بازی را به نمایش می گذارد و به نظر می رسد طراحی این دنیا از عناوین Souls الهام گرفته شده است.

به گزارش صفحه استیم بازی، داستان Steelrising در سال 1789 در پاریس می گذرد، انقلاب کبیر فرانسه توسط لویی پانزدهم دفع شد و او سعی کرد با ارتشی از ربات های مکانیکی، انقلابیون را سرکوب کند. در طرف دیگر یک مهندس ماهر به نام ایگیس قرار دارد که می تواند برای همیشه تاریخ را بسازد. ترکیبات موجود در بازی ترکیبی از سرعت و حفاظت و همچنین عناصری برای ایجاد کارت هستند که به داستان و بازی عمقی دو چندان می بخشد.

تاخیر در زمان انتشار Steelrising

زمان انتشار Steelrising

این استودیو برای Steelrising نوشت: «ما می دانیم که برخی از شما در مورد تجربه بازی هیجان زده هستید و می خواهیم بگوییم که در روز انتشار بهترین تجربه ممکن را برای شما رقم می زنیم. استودیو Spiders مدت زیادی است که روی این بازی جدید کار می کند و سال گذشته اعلام کرد که این بازی قطعا در ژوئن 2022 منتشر خواهد شد.طبق اطلاعات منتشر شده توسط GameInformer و صفحه توئیتر این استودیو، انتشار Steel Rising در ماه سپتامبر انجام خواهد شد. 8.

اگر به صفحه بازی Steam نگاه کنید، می بینید که دسامبر 2022 به عنوان تاریخ انتشار اعلام شده است. این تاریخ ممکن است تصادفی باشد. ناشر بازی، Nacon، هنوز یک بیانیه مطبوعاتی در مورد تاریخ دقیق انتشار بازی Steelrising منتشر نکرده است و ممکن است این تاریخ دوباره تغییر کند. سپس دیروز Hell is US را ارائه کرد که اثری در ژانر اکشن ماجراجویی با عناصر جدید است.

Steelrising برای پلی استیشن 5، سری ایکس باکس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: Gematsu