منو سایت

انتشار Replaced به سال آینده موکول شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
انتشار Replaced به سال آینده موکول شد

جنگ در اوکراین روند ساخت بازی های مختلف را با مشکل مواجه کرد. حال طبق آخرین اخبار از بازی، حمله روسیه به این کشور تاثیر دیگری داشته است. در نتیجه، استودیوی گربه غمگین مجبور شد انتشار بازی Replaced را به سال آینده موکول کند.

استودیوی دام کت در توییتی اعلام کرد که انتشار Replaced به دلیل موقعیت مکانی آن به تعویق افتاده است. در این توییت آمده است: «استودیو گربه غمگین در بلاروس مجموعه ای از اعضای با استعداد بلاروس و اوکراین است.

متأسفانه، جنگ جاری در اوکراین تأثیر عمیقی بر توسعه بازی تکراری داشته است. زیرا اکثر اعضای تیم سازنده در کشورهای همسایه زندگی می کنند. اولین اولویت استودیو کت کت، امنیت اعضای تیم و خانواده آنهاست. در نتیجه، بخشی از تیم جابجا شد و تولید Replaced به تازگی از سر گرفته شده است.

علیرغم این واقعیت که تیم سازنده بازی تکراری پس از انتقال به مناطق امن تر، سخت در تلاش است تا این کار را انجام دهد، توییت های استودیو Sad Cat به وضوح نشان می دهد که حتی اگر عرضه Replaced به تاخیر بیفتد، سلامت روحی و جسمی سازندگان باقی می ماند. این یک اولویت است.

بازی جایگزین شد

Replaced یکی از مورد انتظارترین بازی های Xbox است

پخش مجدد برای اولین بار در E3 2021 معرفی شد. این اثر قرار بود امسال بر روی پلتفرم های Xbox و PC در دسترس باشد. Replaced یک بازی اکشن پلتفرمینگ 2.5 بعدی است که شما را در قالب یک هوش مصنوعی به نام REACH قرار می دهد. این هوش مصنوعی برخلاف میل او در بدن انسان به دام افتاده است. استودیو گربه غمگین یک پلتفرم سینمایی را با طراحی هنری پیکسلی و کمپین‌های اکشن ترکیب می‌کند تا یک بازی تکراری ایجاد کند و از پس‌زمینه‌ای تخیلی از دهه 1980 استفاده می‌کند.

جایگزینی تنها شغلی نیست که جنگ در اوکراین با مشکل مواجه شده است. Advance Wars 1 + 2: Re-Boot Camp، Little Orpheus و STALKER 2: Heart of Chonobyl از جمله آثاری هستند که با حمله روسیه به اوکراین به تعویق افتاد.

نظر شما در مورد تاخیر در انتشار Replaced چیست؟ آیا این شما را ناامید می کند یا شرایط نامناسب سازندگان را درک می کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN