منو سایت

انتشار God of War Ragnarok به سال 2023 موکول شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
انتشار God of War Ragnarok به سال 2023 موکول شد

اگرچه سونی بارها بر عرضه God of War Ragnarok در سال جاری تاکید کرده است، اما طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، گزارش هایی مبنی بر موکول شدن انتشار این اثر تا سال 2023 منتشر شده است.

God of War Regnarok، یکی از مورد انتظارترین آثار سال های اخیر، توسط استودیو سانتا مونیکا در حال ساخت است. دنباله God of War ماجراهای کرت در اساطیر نورس را کامل می کند. همانطور که از نام بازی God of War Ragnarok پیداست، در قالب این بازی وقایع Ragnarok یا پایان جهان که توسط آن بسیاری از خدایان اسکاندیناوی کشته شدند، بیان خواهد شد. سونی تا کنون تاریخ دقیق انتشار بازی Regnarok God of War را اعلام نکرده است اما بارها عرضه آن در سال جاری را اعلام کرده است.

رسانه های Gamereactor پیش از این مدعی شده اند که بر اساس “منابع مختلف اروپایی”، انتشار God of War Ragnarok به سال 2023 موکول شده است. سونی هنوز در مورد این گزارش اظهار نظری نکرده است. در پاسخ به این کیفرخواست، جیسون شرایر از بلومبرگ گفت که درباره تاخیر در انتشار بازی God of War Regnarok روی پلتفرم های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 تردید دارد.

او گفت که نمی توان با قطعیت ثابت کرد که این درست نیست، اما به گفته منابع دست اول، آنها تا سال 2023 هیچ خبری مبنی بر تاخیر در انتشار نشنیده بودند. قبل از انتشار گزارش رسانه ای Gamereactor، صفحه PlayStation Game Size توییتر که شبکه پلی استیشن را مشاهده می کند، از تغییر تاریخ شبکه پلی استیشن خبر داده است. بر همین اساس، تاریخ انتشار God of War Ragnarok از 30 سپتامبر (8 مهر) به 31 دسامبر (10 آذر) تغییر کرده است.

در ابتدا قرار بود گادفار رگناروک در سال 2021 عرضه شود، اما در ژوئن گذشته استودیو سانتا مونیکا اعلام کرد که برای ارائه محصولی با کیفیت و در عین حال حفظ سلامتی و رفاه تیم سازنده، مجبور شد بازی را تا سال 2022 به تعویق بیندازد.

انتشار بازی God of War Ragnarok God of War Ragnarok

God of War Ragnarok آخرین اثری است که بر اساطیر اسکاندیناوی متمرکز شده است

در آوریل سال جاری، کوری بارلوگ که به عنوان مدیر نوآوری در استودیو سانتا مونیکا شناخته می شود، از طرفداران God of War خواست تا در مورد اخبار و اطلاعات جدید درباره God of War Ragnarok صبور باشند. او در سخنان خود از گودناوار رگناروک به عنوان فیل در اتاق (مسئله بسیار مهمی که اکثر مردم سعی در تکذیب آن دارند) یاد می کند و دلیل عدم انتشار اخبار و اطلاعات جدید را تمرکز سانتا مونیکا بر انجام این کار می داند.

بارلی گفت: ما کمال گرا هستیم. همه اعضا نمودار را به سطح سه ارتقا می دهند. چیزهای زیادی در حال رخ دادن است که دوست دارم بتوانم با شما در میان بگذارم. متأسفانه آنها هنوز برای نمایش آماده نیستند.

اظهارات کوری بارلوگ باعث نگرانی زیادی شده و بسیاری از طرفداران به این نتیجه رسیده اند که انتشار بازی God of War Ragnarok در زمان مقرر امکان پذیر نخواهد بود و احتمالا به تعویق خواهد افتاد. البته کارگردان انیمیشن God of War Regnarok برونو ولاسکز از انتشار این اثر در سال جاری خبر داد. لازم به ذکر است که God of War Ragnarok اخیرا در رده سنی کره جنوبی قرار گرفت.

نظر شما در مورد تاخیر در اکران گادفر رگناروک چیست؟ به نظر شما چند درصد احتمال چاپ این اثر در سال جاری وجود دارد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle