منو سایت

انتشار برنامه فضایی Kerbal 2 به سال آینده موکول شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
انتشار برنامه فضایی Kerbal 2 به سال آینده موکول شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، استودیو Intercept Games و Private Division تصمیم گرفته اند تاریخ انتشار Kerbal Space Program 2 را برای سال آینده روی رایانه ها و کنسول های پلی استیشن و ایکس نسل هشتم و نهم تغییر دهند. جعبه را رها کنید.

پیش از این، سازنده Kerbal Space Program 2، Intercept Games و Prive Division به عنوان ناشر این اثر اعلام کرده بود که امسال امکان انتشار نسخه کامپیوتری آن وجود ندارد و به اوایل سال 2023 موکول شده است. حال سازندگان Kerbala Space برنامه 2 از تاخیر در انتشار نسخه کنسولی خبر داد. بر این اساس، برای آزمایش Kerbal Space Program 2 بر روی کنسول های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، سری ایکس باکس اس و سری ایکس باکس ایکس باید تا سال آینده منتظر بمانید. نسخه کنسول Kerbala Space Program 2 پس از نسخه PC در دسترس خواهد بود.

نیت سیمپسون، مدیر نوآوری در بخش خصوصی گفت: “ما در حال ساخت یک بازی پیچیده از فناوری هستیم.” برای رسیدن به این هدف، تیمی از افراد پرشور و با استعداد را گرد هم آوردیم. ما کیفیت بسیار بالایی را نیز برای خود تعیین کرده ایم. Kerbal Space Program 2 باید روی طیف وسیعی از پلتفرم ها اجرا شود. گرافیک باید منحصر به فرد باشد. «دنیای او نیز باید غنی و جالب برای کشف باشد.

نیت سیمپسون توضیح می‌دهد: «ما تصمیم گرفتیم در عین حال تجربه‌ای جدید اما نفس‌گیر خلق کنیم. همانطور که قبلاً اشاره کردم، ما تیم خود را با تعدادی از سازندگان اولین برنامه فضایی کربال تقویت کرده ایم و با هم در حال ساخت کارهایی هستیم که همه به آن افتخار می کنیم.

برنامه فضایی Kerbal 2 برنامه فضایی Kerbal 2

برنامه فضایی Kerbal 2 دارای فیزیک واقع گرایانه است

برنامه فضایی Kerbal که در سال 2015 منتشر شد، به عنوان یک شبیه ساز فضایی موفقیت بزرگی کسب کرد و حتی توجه ناسا را ​​به خود جلب کرد. در بازی فضایی کربلا شما باید یک برنامه فضایی را با موجودات فضایی به نام Kerbal کنترل کنید. بازی دارای فیزیک فضایی واقع گرایانه است که از طریق آن می توانید مانورهای مداری مانند لنگر انداختن فضایی و مدار هومن را انجام دهید.

در جریان رویداد Gamescom 2019، برنامه فضایی Kerbal 2 در اوایل سال 2020 رونمایی شد، اما انتشار این اثر به دلایلی مانند همه‌گیری تاج، به پاییز سال 2021 موکول شد. اما آن تاریخ محقق نشد و دوباره برنامه فضایی کربلای 2 به امسال موکول شد. در حال حاضر امیدواریم که تاریخ انتشار Kerbal Space Program 2 دوباره تغییر نکرده باشد و در نهایت بتوانیم در سال 2023 این اثر را تجربه کنیم.

نظر شما در مورد تاخیر در انتشار برنامه فضایی کربلا 2 چیست؟ آیا این بازی جزو کارهایی است که انتظار دارید؟ به نظر شما برنامه فضایی Kerbal 2 مانند برنامه قبلی موفق خواهد بود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GameSpot