منو سایت

انتشار بازی Witcher 4 زودتر از سال 2025 امکان پذیر نیست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
انتشار بازی Witcher 4 زودتر از سال 2025 امکان پذیر نیست

شرکت CD Project دیروز پروژه های مختلفی را رونمایی کرد. از یک طرف شاهد ارائه دنباله Cyberpunk 2077 بودیم و از طرف دیگر اطلاعات جدیدی از سه گانه جدید Witcher ارائه شد. بازی جدید سری فانتزی سی دی پراجکت که برای اولین بار از کتاب ها منحرف می شود، توسط Unreal Engine 5 ساخته شده است. مجری استودیوی سازنده در جلسه ای با سرمایه گذاران تایید کرد که تاریخ انتشار بازی Witcher 4 احتمالا در سال 2025 معرفی خواهد شد.

بازی جدید Witcher با اسم رمز Polaris است. این بازی قرار است اولین شماره از یک سه گانه جدید باشد و سازنده برنامه های بزرگی برای آن دارد. The Witcher 4 اتفاقات یک خانواده جدید را دنبال می کند و برای اولین بار از یک موتور گرافیکی جدید برای ایجاد آن استفاده می شود. انتقال به Unreal Engine 5 روند تولید بازی را پیچیده کرد و پروژه CD به زمان بیشتری نیاز داشت. انتشار بازی Witcher 4 زودتر از سال 2025 امکان پذیر نیست.

آدام کیسینسکی در یک جلسه اخیر درباره تاریخ انتشار Witcher 4 صحبت کرد: “در مورد Polaris، باید بگوییم که در حال آماده سازی فناوری های لازم هستیم. این اولین پروژه ما با Unreal Engine 5 جدید است و در نتیجه باید تلاش بیشتری برای استفاده از این فناوری انجام دهیم. ما قطعاً به تلاش بیشتری برای این پروژه نیاز داریم.» افراد حاضر در جلسه از مدیرعامل در مورد تاریخ دقیق راه‌اندازی سوال کردند و او نیز چارچوب زمانی را توضیح داد.

تاریخ انتشار بازی Witcher 4

تاریخ انتشار بازی Witcher 4

به گفته وی، این احتمال وجود دارد که بازی تا سه سال آینده عرضه شود. به عبارت دیگر، The Witcher 4 ممکن است در سال 2025 منتشر شود، اگرچه این تاریخ بسته به شرایط تغییر خواهد کرد. این استودیو قول داده است که طی شش سال آینده سه بازی جدید از این سری را منتشر کند. کیسینسکی ادعا می کند که توسعه بازی های پنجم و ششم به دلیل شناخت کامل Unreal Engine 5 آسان تر خواهد بود. او انتظار دارد که پروژه تولید بازی های جدید به زودی دنبال شود و هر سه سال یک بازی جدید منتشر شود.

The Witcher 4 در ماه مارس سال جاری معرفی شد و نباید انتظار داشت که تا اواخر سال 2025 منتشر شود. پس از آن، Witcher 5 و Witcher 6 هر سه سال یکبار منتشر خواهند شد. در حال حاضر نام رسمی بازی های جدید اعلام نشده است و نمی دانیم آنها را چه نامی بگذاریم. سه گانه جدید Witcher تنها پروژه مرتبط با این مجموعه نیست. Project Sirius و Canis Majoris از جمله بازی های جانبی هستند که توسط استودیوهای خارجی ساخته شده اند و طبق گزارش ها تاریخچه آنها کوتاه نخواهد بود. این بازی توسط کهنه سربازان Witcher در استودیو دیگری در آمریکا ساخته شده است.

منبع: GameSpot