منو سایت

امکان حذف قسمت چندنفره Gears Of War وجود داشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
امکان حذف قسمت چندنفره Gears Of War وجود داشت

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، یکی از کارمندان سابق اپیک گیمز به تازگی فاش کرده است که سازندگان حتی چند ماه پیش برای تبدیل بخش چندنفره Gears Of War به یک تجربه سرگرم کننده، کار سختی داشتند. آنها می خواستند آن را به طور کامل از نشریه حذف کنند.

سری Gears of War همیشه به خاطر حالت های آنلاین خود با استقبال خوبی از سوی بازیکنان مواجه شده است و حتی در کنار سری Halo به عنوان یکی از اصلی ترین تجربه های چند نفره در پلتفرم ایکس باکس در سبک تیراندازی شناخته می شود. با این حال، تنها تعداد انگشت شماری از بازیکنان می دانند که سازندگان Gears Of War در مورد نیاز به بخش چند نفره شک داشتند. به گفته لی پری، طراح ارشد بازی در Gears of War، استودیویی که این اثر را در سال 2006 تولید کرد، بسیار کوچک است. به همین دلیل، اگرچه از همان ابتدای تولید این اثر، سازندگان خواستار ارائه بخش چندنفره بودند، اما افراد کافی برای تمرکز روی این بخش وجود نداشتند.

در نتیجه، تیم توسعه طراحی آن را تا پایان دوره تولید Gears Of War به تعویق انداخت، با این فرض که ساختن نقشه‌های چندنفره آسان‌تر از نقشه‌های تخیلی کمپین است. هنگامی که نمونه سازی آغاز شد، تیم توسعه از سری های محبوبی مانند Counter-Strike و Unreal Tournament الهام گرفت. سازندگان Gears of War به سرعت متوجه شدند که بخش چندنفره مناسب نیست. دلیل این امر متفاوت بودن گیم پلی سری مذکور با Gears Of War است. به جای نبردهای عجولانه، F-Wars بیشتر بر روی نبردهای سنگین، تاکتیکی و پوششی متمرکز شده است. بر این اساس، قسمت چندنفره Gears Of War باید با رویکردی متفاوت ساخته می شد.

مشکل دیگر انتشار آتی Gears of War بود که تیم سازنده را مجبور کرد در مقابل فشار کار در تابستان برای ارائه حالت‌های رقابتی آنلاین مقاومت کنند. در زمانی که بخش چندنفره Gears Of War بهبود نیافته بود، سازندگان در مورد آن شک کردند و به فکر حذف آن افتادند.

چرخ دنده های جنگ چرخ دنده های جنگ

سری جدید Gears Of War احتمالا در دست ساخت است

خوشبختانه سازندگان Gears of War این تصمیم را اجرا نکردند. تیم سازنده با امضای مجموعه Gears Of War شروع به طراحی مراحل بازی چند نفره کردند. این باعث ایجاد فضاهای باز متنوعی شده است که بازیکنان می توانند کنترل موقعیت را در دست بگیرند. قسمت چندنفره بازی به میزان قابل توجهی گسترش یافته و اکنون به یکی از نقاط قوت سری Gears of War تبدیل شده است.

بدون شک آگاهی از ساخت Gears of War 6 طرفداران سری Gears Of War را به وجد خواهد آورد. به نظر می رسد استودیوی سازنده این اثر، The Coalition، داده های حرکتی را برای استفاده در Gears of War 6 جمع آوری می کند. همچنین شایعاتی وجود دارد که مایکروسافت تصمیم دارد سری Gears Of War را شبیه به Halo: The Master Chief Collection بازسازی کند.

نظر شما در مورد بخش چند نفره Gears Of War چیست؟ آیا تجربه این بخش از سری Gears of War را دوست دارید؟ به نظر شما اگر قسمت چندنفره بازی مذکور حذف شود این سری چه مسیری را ترک می کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: The Gamer