منو سایت

امتیاز و نقد بازی Scorn: زشت، زیبا یا ترسناک؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
امتیاز و نقد بازی Scorn: زشت، زیبا یا ترسناک؟

بازی تحقیر ساخته شده تا زشت و ترسناک به نظر برسد. دیواری از اسکلت ها و اجساد و آوارهای متوالی به جا مانده از دنیایی ناشناخته که حتی کوچکترین تماسی با آن نمی توان برقرار کرد. Scorn از آثار HR Geiger الهام گرفته شده است و فضای متفاوتی را پر از معماها به تصویر می کشد. در این مقاله نکات و نقد بازی Scorn با سایت ها و منتقدان خارجی بحث خواهیم کرد تا ببینیم این کار جدید چقدر موفق است.

نگاه اول به امتیاز اسکورن ایده بزرگی را نشان می دهد، اما به خوبی اجرا نشده است. این اثر در مجموع نمره متوسطی را دریافت کرد و چندین منتقد محترم به آن امتیاز پایین 4 از 10 را دادند که نشان می دهد با یک بازی بی نقص و بدون نقص روبرو نیستیم. منتقدان به پازل های تکراری و غیر جالب اشاره کردند و سیستم تیراندازی به سرعت جذابیت خود را از دست داد. در قسمت بعدی گزیده ای از نظرات منتقدان را می خوانیم.

بازی تمسخر

نقد بازی Scorn

همانطور که قبلا ذکر شد، رتبه بندی ها و بررسی های Scorn بسیار متفاوت است. برخی به آن نمره عالی دادند، در حالی که برخی دیگر آن را یک بازی متوسط ​​یا حتی ضعیف نامیدند. بیشتر مردم به هنر و فضای هنری اشاره کردند که دنیایی ناآشنا را به وجود آورد و این جهان در تار و پود خود ترسناک و ترسناک است.

GameSpot – امتیاز 4/10

توانایی ذخیره‌سازی محدود بازی و مبارزه نامتعادل، بسیاری از داستان Scorn را به تجربه‌ای کسل‌کننده تبدیل می‌کند و در تضاد کامل با زمان اجرای بازی است که بر حل معما و فضای منحصر به فرد تمرکز دارد. پازل های اصلی هر مرحله، با وجود مینی پازل های خسته کننده، به اندازه کافی راضی کننده هستند تا به درک بازی کمک کنند، اما کمکی به حذف چالش های فوق العاده سخت و ناعادلانه نمی کنند. این باعث شد که بازی به سادگی توصیه نشود. همچنین باگ هایی وجود دارند که شما را مجبور به تکرار مرحله می کنند و عملا ساعت ها تلاش شما را از بین می برند.

نقد بازی Scorn

PCGAMER – امتیاز 8/10

تحقیر در یک کلام عالی است. بازی از جنبه هنری و منابع بصری خود استفاده معناداری می کند. Skorn به جای ارائه یک نقشه بتل رویال 200 گیگابایتی یا یک شبیه ساز فک کاملا واقعی رونالد ریگان، دنیایی متفاوت و هنری را ارائه می دهد، دنیایی کاملاً بیگانه که شما را شگفت زده، بیمار و تکان می دهد. مسائلی مانند ایست بازرسی آزاردهنده و طول کوتاه آن نمی تواند مانع از نفوذ این بازی ترسناک علمی تخیلی به مغز من شود.

GamesRadar – امتیاز 7/10

در اواخر بازی، در حالی که هنوز شناخت زیادی از نیروهایی که دنیای Scorn را اداره می کنند، ندارید، در نهایت ارتباط بین بخش های مختلف بازی معنا پیدا می کند. سردرگمی اولیه و احساس ناامیدی از بین می‌رود و به آرامی متوجه می‌شوید که به این دنیای وحشتناک کشیده شده‌اید و شاید در نهایت این چیزی باشد که بازی در مورد آن است. برای تبدیل شدن به بخشی از آن. این بازی ارتباط خوبی با آثار گایگر برقرار کرده و نه تنها جنبه بصری بلکه حس زندگی در چنین دنیایی را نیز منتقل می کند. فضایی مرموز با نمادگرایی قوی و پازل هایی با طراحی مشترک. Scorn یک سفر منحصر به فرد و کامل است.

نقد بازی Scorn

نتایج بازی تمسخر

اکنون که بررسی بازی Scorn را به پایان رساندیم و برخی از نقدهای تحسین برانگیز را خواندیم، وقت آن است که به امتیاز کلی نگاه کنیم. نسخه پی سی بازی موفق شد بر اساس 45 نقد در وب سایت متاکریتیک، میانگین امتیاز 72 را ثبت کند. در زیر می توانید نکات بیشتری را بررسی کنید.

VG247 – 80
بازیکن – 80
بازی های رایانه ای – 70
Windows Central – 70
IGN – 70
ایکس باکس خالص – 70
NME-60
VGC-40
GameRant – 20