منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • الکترونیک آرتز از عرضه چهار بازی معرفی نشده در سال آینده خبر داد

الکترونیک آرتز از عرضه چهار بازی معرفی نشده در سال آینده خبر داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
الکترونیک آرتز از عرضه چهار بازی معرفی نشده در سال آینده خبر داد

EA در گزارش عملکرد مالی خود بخش هایی از برنامه های سال آینده خود را با سرمایه گذاران به اشتراک گذاشت. طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، الکترونیک آرتز اعلام کرد که در سال مالی 2023، “یک IP بزرگ، همکاری با یک شرکت یا استودیو دیگر و یک بازسازی اعلام نشده” منتشر خواهد شد.

یکی از اسلایدهای آخرین بیانیه مالی EA به بازی هایی اشاره می کند که در ماه های آینده و سال مالی 2023 منتشر خواهند شد. بر این اساس، در بازه زمانی 1 آوریل تا 31 دسامبر (12 می تا 10 دسامبر) از الکترونیک آرتز چهار بازی منتشر خواهد شد. علاقه مندان به محصولات این شرکت می توانند F1 22 را در سه ماهه اول، بازی های جدید FIFA و Madden NFL در سه ماهه دوم و محصولات جدید Need for Speed ​​و NHL را در سه ماهه سوم تجربه کنند.

جدیدترین بازی EA که در سه ماهه چهارم سال مالی 2023 منتشر خواهد شد، یک بازی جدید از سری PGA Tour است. با این حال، الکترونیک آرتز اعلام کرد که چهار بازی معرفی نشده در این مدت در دسترس خواهند بود. این موارد عبارتند از: یک IP بزرگ، یک بازی جدید ایجاد شده با کمک یک شرکت یا استودیو دیگر، بازسازی یک کار قدیمی و یک بازی ورزشی جدید.

ماهیت هر یک از چهار اثر منتشر نشده در حال حاضر مشخص نیست. اشاره به بازسازی باعث شده است که بسیاری فکر کنند که Dead Space Remake در سه ماهه چهارم سال مالی 2023 منتشر خواهد شد. با این حال، بعید است که این اتفاق بیفتد. EA اعلام کرد که هیچ یک از این چهار اثر به طور رسمی معرفی نشده اند. این در حالی است که نسخه بازسازی شده Dead Space قبلا فاش شده است. بنابراین، در سال مالی 2023، یک بازی کلاسیک دیگر مورد بازنگری قرار می گیرد و نسخه بازسازی شده آن منتشر می شود.

در رابطه با آی پی بزرگ که در سه ماهه چهارم مالی 2023 منتشر خواهد شد، اثری جدید از سری Dragon Age یا Mass Effect از جمله گزینه های احتمالی است. اگرچه هر دو بازی در دست توسعه هستند، اما به طور کامل ارائه نشده اند و اطلاعات کمی در مورد آنها وجود دارد. الکترونیک آرتز در گزارش خود به راه اندازی یک استودیوی جدید در منطقه سیاتل اشاره می کند. این استودیو در حال ساخت یک “بازی اکشن ماجراجویی اعلام نشده Open-World” است که یکی از گزینه های احتمالی برای IP بزرگ EA است. علاوه بر این، استودیو Motive در حال کار بر روی یک IP اعلام نشده همراه با بازسازی Dead Space است.

الکترونیک آرتز EA

فرصتی برای احیای سری فوتبال NCAA از Electronic Arts وجود دارد

یکی از گزینه های احتمالی برای بازی ورزشی اعلام نشده الکترونیک آرتز که در سه ماهه چهارم سال مالی 2023 منتشر خواهد شد، بازگشت سری فوتبال NCAA است. آخرین اثر این مجموعه، NCAA Football 14، در سال 2013 منتشر شد. اگرچه به طور رسمی اعلام نشده است، اما اطلاعات لو رفته حاکی از خلق اثر جدیدی از مجموعه است. در ازای کاری که قرار است با همکاری شرکت یا استودیو دیگری انجام شود، می توان فرض کرد که بازی جدیدی با برچسب EA Originals ارائه شده است یا جوزف فارس در حال بررسی محصول جدیدی برای الکترونیک آرتز است.

نظر شما در مورد عرضه چهار بازی معرفی نشده از EA در سال آینده چیست؟ به نظر شما الکترونیک آرتز چه آثاری می سازد؟ بیشتر از همه منتظر ارائه و انتشار کدام یک از بازی های این شرکت هستید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN