منو سایت

الدن رینگ: گلینستون کامتشارد را از کجا تهیه کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
الدن رینگ: گلینستون کامتشارد را از کجا تهیه کنیم

در طول سفر خود در سرزمین های حلقه الدن در بین آن ها، مطمئناً جادوگران زیادی را جمع خواهید کرد. با این حال، اگر می‌خواهید مطمئن شوید که آخرین مورد را دریافت می‌کنید، باید چند طومار برای دادن NPC‌های مختلف پیدا کنید تا بتوانند گزینه‌های بیشتری را به شما ارائه دهند. در مورد Glintstone Cometshard، ابتدا باید از آکادمی Raya Lucaria برای چنین طوماری بازدید کنیم. برای اطلاع از سایر الزامات مورد نیاز برای انجام این سحر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

گلینت استون کامتچارد توضیح داد

گلینت استون کامتشارد جادوگری است که به 36 هوش نیاز دارد. او یک دنباله دار جادویی را پرتاب می کند که به یک هدف اصابت می کند و سپس با اسپری کردن سایر دشمنان نزدیک آسیب می رساند.

Сега свири: Годрик Присадения и Замъкът на Stormveil – Elden Ring Lore

Описанието на артикула на Glintstone Cometshard гласи:

Една от магьосническите магии с блясък на Академията на Рая Лукария. Изстрелва магическа комета с опашка. Тази магия може да се използва многократно и докато е в движение. Зареждането подобрява потентността. Магьосничество от Каролос Конспект, най-почитаемият от академията.

Къде да намерите Glintstone Cometshard

Glintstone Cometshard може да бъде закупен от Магьосница Селен в Waypoint Ruins [1] در لیمگریو او طلسم را به قیمت 12000 رون می فروشد پس از اینکه شما یک طومار خاص به او بدهید.

خرابه های نقطه راه
خرابه های نقطه راه

طومار Conspectus مورد نیاز برای باز کردن قفل Glintstone Cometshard در فروشگاه Sellen را می‌توانید در آکادمی Raya Lucaria در Liurnia of the Lakes پیدا کنید. برای دسترسی به این سیاه چال موروثی، ابتدا باید کلید آکادمی گلینستون در پشت را بردارید. گلینستون اژدهای زمرد [2] در غرب آکادمی شما فقط می توانید کلید را بردارید و در صورت تمایل از جنگ اجتناب کنید.

گلینستون اژدهای زمرد
گلینستون اژدهای زمرد

با کلیدی که در اختیار دارید، وارد آکادمی Raya Lucaria شوید و راه خود را از طریق سیاه چال ساده طی کنید تا به سایت Grace Classroom Schoolhouse برسید. درست خارج از این اتاق در سمت چپ اتاقی با a جسد [3] که می توان آن را غارت کرد تا طومار Conspectus را بدست آورد.

برای خلاصه ورق بزنید
اسکرول چکیده

اکنون که طومار را در اختیار دارید، به Waypoint Ruins برگردید و از پله‌های آنجا پایین بروید تا وارد زیرزمین شوید. در داخل، با رئیس Mad Pumpkin Head روبرو خواهید شد. نگران نباشید، زیرا این یک باس بسیار آهسته و آسان است، اما باید مطمئن شوید که به یاد داشته باشید که سر او در برابر آسیب مصون است. فقط روی پشت یا شکم خود فریاد بزنید تا زمانی که او بمیرد، سپس می توانید از در عبور کنید تا با جادوگر سلنیوم صحبت کنید. پس از اینکه طومار Conspectus را به او دادید، او گلینستون کامتشارد را به شما می فروشد.

اگر ماموریت خود را دنبال کنید، این NPC در نهایت از این مکان حرکت خواهد کرد. با این حال، او به فروش طلسم های خود بدون توجه به موقعیت مکانی خود ادامه خواهد داد. اگر می‌خواهید درباره او و جایی که او می‌رود بیشتر بدانید، راهنمای ما برای جستجوی سلنیوم جادوگر را دنبال کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.