منو سایت

الدن رینگ: کمان بزرگ لورتا را از کجا می توان تهیه کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
الدن رینگ: کمان بزرگ لورتا را از کجا می توان تهیه کرد

وقتی وارد Elden Ring می شوید، ممکن است با سیاهچالی به نام Caria Manor روبرو شوید. با طی کردن مسیر خود و رسیدن به پایان، فرصت برنده شدن کمان بزرگ لورتا را خواهید داشت – اگر موفق به مقابله با رئیس منطقه شوید، یعنی. اگر می‌خواهید یک تیر بزرگ جادویی شلیک کنید، همه چیزهایی را که باید در مورد افزودن این طلسم بصری عالی به مجموعه خود بدانید، بخوانید.

کمان بزرگ لورتا توضیح داد

Loretta’s Big Bow طلسمی است که برای استفاده از آن به ۲۶ هوش نیاز دارد. یک تیر بزرگ جادویی را از یک کمان بزرگ پرتاب می کند و می تواند به اهداف فردی آسیب جدی وارد کند. در حالی که نسبت قیمت به خسارت FP فوق العاده ای ندارد، مطمئناً استفاده از آن تمیز به نظر می رسد و آن را به یک گزینه نگهداری سرگرم کننده تبدیل می کند.

شرح مقاله Loretta’s Greatbow به شرح زیر است:

جادوگری که توسط شوالیه سلطنتی لورتا استفاده می شود. یک کمان بزرگ به طرز جادویی ایجاد می کند و یک تیر بزرگ پرتاب می کند. شارژ قدرت را بهبود می بخشد. نگه دارید تا رونق بزرگ را مستقیم نگه دارید. گفته می شود که کمان سلاح مورد علاقه لورتا بوده است.

کجا می توان کمان بزرگ لورتا را پیدا کرد

کمان بزرگ لورتا با شکست دادن شوالیه سلطنتی لورتا در انتهای عمارت کاریا در قسمت شمالی لورنیا بر روی دریاچه ها به دست می آید. عمارت یک مکان نسبتا ساده در سیاهچال است که مملو از دشمنان سنگین است – به خصوص دست های کوچک و غول پیکری که دوست دارند شما را غافلگیر کنند – اما وقتی از همه آنها عبور کنید، با رئیس منطقه روبرو خواهید شد.

شوالیه سلطنتی لورتا
شوالیه سلطنتی لورتا

شوالیه سلطنتی لورتا یک نبرد بسیار دشوار نیست، زیرا در بیشتر موارد حملات او از قبل به صورت تلگراف ارسال می شود. با این حال، جادوی زیادی ایجاد می کند، بنابراین می خواهید زمان مناسب را برای اجتناب از آن تمرین کنید. در 50٪، او شروع به استفاده از کمان بزرگ خود می کند (طلسمی که برای آن آمده اید)، که می تواند آسیب زیادی به شما وارد کند، بنابراین مراقب باشید و برای جلوگیری از آن از چپ یا راست اجتناب کنید.

با کمی زمان و صبر، شوالیه سلطنتی لورتا در نهایت سقوط خواهد کرد. هنگامی که او این کار را انجام داد، Loretta’s Grand Bow را دریافت خواهید کرد و به منطقه پشت Caria Manor دسترسی خواهید داشت، جایی که می توانید ماموریت طولانی Ranni the Witch را برای دریافت جوایز بسیار عالی آغاز کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.