منو سایت

الدن رینگ: کجا می توان تسلط لورتا را بدست آورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
الدن رینگ: کجا می توان تسلط لورتا را بدست آورد

Elden Ring طلسم‌های شگفت‌انگیز زیادی دارد، اما غلبه بر منظره بصری برای کشیدن یک کمان جادویی غول‌پیکر و پرتاب تیرهای متعدد به سمت دشمنان کمی سخت است. اگر می‌خواهید خودتان این کار را انجام دهید، باید مهارت لورتا را لمس کنید. در این راهنما به شما می گوییم رئیسی را که این جادو را رها می کند کجا پیدا کنید.

تسلط لورتا توضیح داد

مهارت لورتا جادوگری است که برای استفاده از آن به 46 هوش نیاز است. چهار تیر عالی جادویی را از یک کمان بزرگ پرتاب می کند و به عنوان نسخه قدرتمندتر از کمان بزرگ لورتا عمل می کند، که به این معنی است که می تواند آسیب زیادی وارد کند – اما به قیمت بیش از حد FP ارزشمند شما.

در حال پخش: گودریک گرافت و قلعه استورم ویل – الدن رینگ لور

شرح مقاله Loretta’s Mastery به شرح زیر است:

جادوگری که توسط لورتا، شوالیه هالیگوود استفاده شده است. یک کمان جادویی بزرگ ایجاد می کند و چهار تیر بزرگ را به طور همزمان شلیک می کند. شارژ قدرت را بهبود می بخشد. نگه دارید تا فلش های بزرگ را هدف قرار دهید. توسط لورتا پس از سفر طولانی و خونین او برای یافتن مکانی که آلبیناوری ها بتوانند در آرامش زندگی کنند، ساخته شده است.

کجا می توان تسلط لورتا را پیدا کرد

تسلط لورتا را می توان با شکست دادن لورتا، شوالیه هالیگوود در هالیگوود میشل به دست آورد. این منطقه بازی دیرهنگام اختیاری نیاز به گرفتن چند تکه قفل و بالا رفتن از یک بالابر مخصوص به یک بیوم به خوبی پنهان دارد. خوشبختانه، می‌توانید راهنمای جستجوی Millicent ما را دنبال کنید تا هر آنچه را که نیاز دارید دنبال کنید و شما را به Haligtree برسانید.

لورتا، شوالیه هالیگوود
لورتا، شوالیه هالیگوود

هنگامی که به Haligtree رسیدید، با چالش بزرگی روبرو خواهید شد. شما باید راه خود را از میان برخی شاخه ها طی کنید و از طریق یک سری سکوها و ساختمان های پر از دشمنان دشوار و گاه هوشمندانه که به دنبال جلوگیری از فرود شما هستند، به سمت پایین درخت بروید. با این حال، این بیشتر یک انتقال خطی به سمت پایین است، و هنگامی که به پایین رسیدید، با لورتا، شوالیه هالیگدروو ملاقات خواهید کرد.

Loretta, Knight of the Haligtree شبیه فرم طیفی اوست که قبلاً در بازی در Caria Manor با آن مبارزه کردید. به این ترتیب، دیدار با آن در پایان بازی به طرز شگفت‌آوری آسان است، با بسیاری از الگوهای حمله طراحی شده که با کمی تلاش می‌توان از آنها اجتناب کرد. کاربران Melee می توانند برای مدت کوتاهی با مسدود کردن حملات فیزیکی آن و عبور دادن آن از پوسته های جادویی نسبتا کند آن، با آن مقابله کنند. کاربران از راه دور و سحر و جادو باید زمان آسان تری را فقط با ماندن در تلفن همراه داشته باشند. هنگامی که او سقوط می کند، شما تسلط لورتا در مشکلات را دریافت خواهید کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.