منو سایت

الدن رینگ: چکش هایما را از کجا بگیریم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
الدن رینگ: چکش هایما را از کجا بگیریم

خیلی خوب است که یافتن بیشتر جادوهای بی شمار حلقه الدن بسیار آسان است، اما چند مورد وجود دارند که شما را ملزم به حل پازل های هوشمندانه می کند. در مورد Gavel of Haima، قبل از اینکه بتوانید مانع بین خود و جادوگری را باز کنید، باید به یک سفر کوچک بروید تا چیزهای دیگر را جمع آوری کنید، بنابراین به ادامه مطلب بروید تا بفهمید برای حل معما Converted Fringe Tower چه چیزی لازم است. و یک طلسم جدید را ثبت کنید.

چکش هایما توضیح داد

Gavel of Haima طلسمی است که برای استفاده از آن به 25 هوش نیاز است. این یک چکش جادویی عظیم به سمت دشمنان شما به روشی جالب می تاباند و برای شکستن وضعیت ها عالی است.

Сега свири: Годрик Присадения и Замъкът на Stormveil – Elden Ring Lore

Описанието на артикула на Havel of Haima гласи:

Една от магьосническите магии с блясък на Академията на Рая Лукария. Създава магически голям чук и го удря. Позволява една последваща атака. Извлечено от научния конспект на Хайма, съдия на академията, това магьосничество използва сила като средство за потушаване на конфликта.

Къде да намерите чукчето от Хайма

Чакълът на Хайма може да бъде намерен на върха на преобразуваната кула с ръбове [1] در قسمت شمال شرقی لیورنیا بر روی دریاچه ها. برای رسیدن به این منطقه، به سادگی از گریس در حومه روستای Frenzied Flame به سمت شرق بروید.

برج فرینج بازسازی شد
برج فرینج بازسازی شد

وقتی به برج Converted Fringe می رسید، متوجه می شوید که مسیر رسیدن به بالای آن توسط یک مانع جادویی مسدود شده است. عبور از این مانع مستلزم خلاصه کردن چند چیز است.

اولین هدف شما یافتن کلید آکادمی گلینستون در پشت آن است گلینستون اژدهای زمرد [2] در قسمت شمال شرقی دریاچه. خوشبختانه، برای بدست آوردن آن نیازی به جنگیدن با اژدها نیست.

آکادمی کلید گلینستون شماره 1
آکادمی کلید گلینستون شماره 1

هنگامی که کلید آکادمی گلینستون را دریافت کردید، از آکادمی رایا لوکاریا دیدن کنید و از سیاه چال ساده عبور کنید تا زمانی که به بخشی برسید که باید از پشت بام ها عبور کنید. این کار را تا زمانی انجام دهید که به دهانه ای برسید که به شما امکان می دهد وارد بالای کلیسای فاخته شوید. دومی پیدا خواهید کرد کلید از آکادمی گلینستون روی یک لوستر [3] اینجا.

آکادمی کلید گلینستون شماره 2
آکادمی کلید گلینستون شماره 2

کلید دوم جادوگر را بردارید تاپ ها [4] در کلیسای Irit و آن را به او بدهید. در عوض، او ژست اردیشن را به شما خواهد داد.

کلیسای ایریت
کلیسای ایریت

در نهایت، باید یکی از تاج‌های گلینستون را که می‌توانید در آکادمی رایا لوکاریا پیدا کنید، پیدا کنید، پس به آنجا برگردید. احتمالاً راحت‌ترین به دست آوردن تاج کارولوس گلینت استون [5]. از Debate Parlor Site of Grace شروع کنید و به سمت شمال به سمت حیاط بروید. به سمت چپ نگاه کنید تا پلی را ببینید که می توانید از آن عبور کنید. در اینجا شما یک خرچنگ سفید را خواهید دید که در چند بوته پنهان شده است و اگر آن را بکشید تاج را به دست خواهید آورد.

تاج کارولوس گلینت استون
تاج کارولوس گلینت استون

اکنون که همه چیزهایی را که نیاز دارید جمع آوری کرده اید، به برج تبدیل شده لبه برگردید، تاج گلینستون کارولوس (یا هر تاج گلینستون دیگری که به طور اتفاقی پیدا می کنید) را مجهز کنید و سپس از ژست Erudition در در مهر و موم شده استفاده کنید. این مانع جادویی را از بین می برد و به شما امکان می دهد از برج بالا بروید. در بالا، غار هایما را به همراه توپ جادوی دوربرد هایما خواهید دید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.