منو سایت

الدن رینگ پچ استارسکورج رادان را دوباره قوی تر می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
الدن رینگ پچ استارسکورج رادان را دوباره قوی تر می کند

الدن رینگ پچ استارسکورج رادان را دوباره قوی تر می کند

Bandai Namco یک پچ کوچک Elden Ring را روی تمام پلتفرم‌ها منتشر کرده است که Starscourge Radahn را به حالت مبارزه باز می‌گرداند.

در یادداشت های اصلاحی آمده است: «خطایی در تنظیم تعادل باس Starscourge Radahn در به روز رسانی 1.03 تصحیح شده است که در آن قدرت برخی از حملات به طور ناخواسته کاهش یافته است.

در حال پخش: حلقه الدن – همه چیزهایی که باید بدانید

رئیس بدنام قبلاً ضعیف شده است – حداقل تا آنجا که به آنتاگونیست های طراحی شده نرم افزار مربوط می شود – تا قدرت خود را در چندین حمله خود کاهش دهد. در حالی که Radahn هنوز یک حریف چالش برانگیز و دشوار برای مقابله با آن بود، حتی پس از اینکه آپدیت قبلی به طور ناخواسته برخی از حملات او را کاهش داد، اصلاح جدید آن را به یک نیروی قابل حساب تبدیل کرد.

اگر برای رویارویی با یکی از سرسخت‌ترین باس‌های حلقه الدن به اندازه کافی شجاع هستید، رادان را می‌توانید در قلعه ردمین در جنوب شرقی کالید پیدا کنید. شما می توانید چندین حمله کشتار فوری را انجام دهید، می خواهید در سطح 70 باشید تا با ژنرال روبرو شوید. برای برخی از نکات اضافی در مورد نحوه شکست دادن Starscourge Radahn، می توانید راهنمای مربوطه را بررسی کنید.

در اخبار دیگر در مورد Elden Ring، کاتسوهیرو هارادا، تهیه‌کننده Bandai Namco واقعاً از شما می‌خواهد که از او در مورد این مد شخصیت برجسته Elden Ring برای Tekken 7 سؤال نکنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.