منو سایت

الدن رینگ: ماه تاریک رانی را از کجا بگیریم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
الدن رینگ: ماه تاریک رانی را از کجا بگیریم

یافتن همه جادوهای افسانه ای در حلقه الدن نیاز به فداکاری دارد و در مورد ماه تاریک رانی، باید یک ماموریت طولانی را دنبال کنید و سپس یک معمای هوشمندانه را حل کنید. اگر احساس می کنید کمی گیر کرده اید، نگران نباشید – ما با این راهنما در مورد چگونگی دستیابی به این جادوگری به شما توضیح داده ایم.

ماه تاریک رانی توضیح داد

Ranni’s Dark Moon طلسمی است که برای استفاده از آن به 68 هوش نیاز دارد. ماه تاریکی را پرتاب می‌کند که به دشمنان آسیب می‌زند و آنها را منجمد می‌کند و آن را به یک طلسم بسیار مفید برای ساخت یخبندان تبدیل می‌کند.

توضیحات مقاله Ranni’s Dark Moon به شرح زیر است:

جادوگری افسانه ای مرتبط با ملکه کاریان. او از کاستور به عنوان کشتی برای تجسم ماه سرد و تاریک استفاده می کند، سپس او را می فرستد تا به سوی دشمنان شنا کند. ماه تاریک تمام طلسم هایی را که به آن برخورد می کنند را از بین می برد و به طور موقت انکار آسیب جادویی را برای کسانی که به آن برخورد می کند کاهش می دهد. ماه توسط رانی جوان به رهبری مادرش رنال ملاقات کرد. چیزی که او دید سرد، تاریک و پوشیده از رازهای پنهانی بود.

ماه تاریک رانی را کجا پیدا کنیم

ماه تاریک رانی درون یک سینه در طلوع چلون در بالای فلات در قسمت جنوبی لیورنیا بر روی دریاچه ها قرار دارد. رسیدن به این قسمت از منطقه مستلزم انجام یک ماموریت طولانی و پر پیچ و خم به رانی است. برای انجام این کار، راهنمای جستجوی Ranni the Witch ما را دنبال کنید، سپس برای حل یک معما آماده شوید تا جادوی مورد نظر خود را بدست آورید.

پس از جابجایی خط مأموریت رانی به اندازه کافی برای رسیدن به فلات، به انتهای جنوب غربی منطقه بروید تا پیدا کنید. ظهور سلونا [1]. برای شکستن مهر و دسترسی به داخل تا بتوانید ماه تاریک رانی را غارت کنید، ابتدا باید «سه جانور خردمند» را جستجو کنید، که در واقع فقط به این معنی است که باید سه لاک پشت طیفی را پیدا کنید که در اطراف فلات پراکنده شده اند.

ظهور چلونا و سه مکان برای لاک پشت ها
ظهور چلونا و سه مکان برای لاک پشت ها

هر لاک پشت در گوشه ای از فلات قرار دارد. اگر یک دسته از لاک پشت های معمولی را ببینید که در آن منطقه پرسه می زنند، متوجه خواهید شد که به یکی از آنها نزدیک شده اید. اینجا محل این سه است:

  • اولین لاک پشت درست در کنار Chelona’s Rise قرار دارد و روی صخره ای نزدیک آویزان است [2]. شاید تشخیص آن سخت باشد، اما برای یافتن این جانور عظیم به صخره پشت برج نگاه کنید.
  • لاک پشت دوم در گوشه شرقی فلات قرار دارد [3]. وقتی لاک‌پشت‌های پیاده‌روی زیادی را ملاقات می‌کنید، به کناره‌ی صخره‌ای در نزدیکی نگاه کنید تا ببینید که روی یک سکوی کوچک خنک می‌شود. بسیار آسان است که متوجه شوید.
  • سومین لاک پشت در گوشه شمال غربی فلات قرار دارد [4]. در آسمان بسیار بالاتر از شماست، پس تورنت را احضار کنید و از چشمه روحانی نزدیک برای تیراندازی در هوا استفاده کنید و لاک پشت را لمس کنید تا آن را نابود کنید.

پس از انجام این کار، به Chelona’s Rise برگردید و به بالای برج بروید تا ماه تاریک رانی را بگیرید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.