منو سایت

الدن رینگ: از کجا می توان غرش گریول را دریافت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
الدن رینگ: از کجا می توان غرش گریول را دریافت کرد

بنابراین شما می خواهید Greyoll’s Roar in the Elden Ring را دریافت کنید، اما کاملاً مطمئن نیستید که چگونه این کار را انجام دهید. خوب، این یک شاهکار سریع نخواهد بود، مگر اینکه سلاح های سطح نسبتاً بالا و عالی را بسته بندی کنید. اما نگران نباشید – فقط به این دلیل که ممکن است کمی طول بکشد به این معنی نیست که گرفتن یک طلسم سخت است، و ما در این راهنما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را انجام دهید.

غرش گریول توضیح داد

Greyoll’s Roar طلسمی است که برای استفاده از آن به 28 Faith و 17 Arcane نیاز است. این یک غرش عظیم AOE منتشر می کند که آسیب های سنگینی به دشمنان وارد می کند، در حالی که آسیب آنها را 20٪ کاهش می دهد و خسارت آنها را 10٪ برای 60 ثانیه کامل افزایش می دهد. این آن را به گزینه ای بسیار قدرتمند در برابر رئیس ها تبدیل می کند.

توضیحات مورد Greyoll’s Roar به شرح زیر است:

یک طلسم عالی اشتراک اژدها. قدرت گریول، اژدهای مسن‌تر را هدایت می‌کند. طلسم وضعیت افسانه ای. او جادوگر را به یک اژدها تبدیل می کند تا غرش وحشتناکی ارائه دهد و قدرت حمله و محافظت از دشمنان نزدیک را کاهش دهد. گریول مادر همه اژدهاها بود و همه کسانی را که مانند کوهی آویزان در مقابل او ایستاده بودند کوتوله می کرد.

Greyol’s Roar را کجا پیدا کنیم

غرش Greyol را می‌توانید از محراب اژدها با کمک Dragon’s Heart خریداری کنید، اما قبل از اینکه بتوانید قفل آن را باز کنید، باید اژدهای بزرگ Greyol را شکست دهید. Greyol درست خارج از فورت فاروت در شرق کیلید واقع شده است.

موقعیت گریول
موقعیت گریول

شکست دادن Greyoll احتمالاً کمی طول می کشد اگر هنوز هم سطح نشده اید. خوشبختانه، شما می توانید در کنار دم او بسیار پشت بدن عظیم او بمانید و بدون اینکه خود را در معرض خطر واقعی قرار دهید، از سلامتی او خلاص شوید. ممکن است از گریه کردن برای مدت طولانی خسته شوید (ممکن است بیش از 15 دقیقه طول بکشد)، اما به عنوان یک امتیاز اضافی می توانید یک تکه رون شیرین برای وقت خود نیز برنده شوید. پس از مرگ او، شما می توانید به Greyol’s Roar در Dragon’s Communion Altar بروید و از این طلسم برای خود استفاده کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.