منو سایت

الدن رینگ: از کجا باید به وضوح رسید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
الدن رینگ: از کجا باید به وضوح رسید

Elden Ring پر از افکت های وضعیت است که می تواند شخصیت شما را ویران کند و منجر به مرگ های ناگوار شود. به همین دلیل است که همیشه حمل وسایل و تجهیز طلسم هایی که می تواند این بیماری ها را درمان کند، عاقلانه است. Lucidity یکی از این جادوها است که برای درمان اثرات وضعیت ساخته شده است و در این راهنما به شما خواهیم گفت که کجا می توانید آن را جمع کنید.

توضیح وضوح

شفافیت جادویی است که برای استفاده از آن به 17 هوش نیاز دارد. آن را تسهیل تجمع اثرات وضعیت جنون و خواب.

در حال پخش: گودریک گرافت و قلعه استورم ویل – الدن رینگ لور

در توضیح مقاله Lucidity آمده است:

یکی از جادوهای خانواده سلطنتی Carian. انباشتگی خواب و جنون را برطرف می کند. این جادو را می توان در حین حرکت استفاده کرد. شوالیه های کاریان هرگز دریغ نمی کنند.

لوسیدیتی را کجا پیدا کنیم

وضوح را می توان با شکست دادن پرسپتور میریام در سالن تحقیقاتی کاریان در لیورنیای دریاچه ها به دست آورد – اما تنها پس از معکوس شدن. اگر مطمئن نیستید که چگونه کلاس را بچرخانید، باید راهنمای ماموریت جادوگر رانی ما را دنبال کنید تا به نقطه ای برسید که به مجسمه وارونه کاریان برسید.

کلاس درس کاریان
کلاس درس کاریان

مجسمه وارونه کاریان را به اتاق تمرین کاریان برگردانید و آن را روی میز وسط اتاق اصلی قرار دهید. این کار کل اتاق تمرین را زیر و رو می کند و اسرار او را در دسترس قرار می دهد.

پس از عبور از سوراخ نزدیک، با پرسپتور میریام روبرو خواهید شد. او یک دشمن قدرتمند است که شما باید با آن مقابله کنید، زیرا او می تواند جادویی را به سمت شما شلیک کند که به شما آسیب زیادی می رساند. با توجه به وجود دشمنان دیگری که در اطراف منطقه پراکنده شده اند و در حین نبرد برای شما مشکل ایجاد می کنند، سعی کنید از فاصله دور به آن آسیب بزنید. هنگامی که او سرانجام سقوط کرد، شما لوسیدیتی را برای تلاش های خود دریافت خواهید کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.