منو سایت

افشای گسترده بازی Apex Legends 9 شخصیت جدید را فاش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
افشای گسترده بازی Apex Legends 9 شخصیت جدید را فاش می کند

افشای گسترده بازی Apex Legends 9 شخصیت جدید را فاش می کند

Eurogamer گزارش داد که درز گسترده ای از Apex Legends 9 شخصیت جدید، نقشه های جدید، سلاح ها و موارد دیگر را فاش کرده است که شامل ماه ها، اگر نگوییم سال ها، محتوای آینده Apex می شود. این فاش شده توسط یک حساب کاربری کنار گذاشته شده در Subreddit ApexUncovered آپلود شد و شامل پوشه‌ای است که شامل 15 ویدیوی گیم‌پلی منتشر نشده و چندین فایل متنی با جزئیات محتوای آینده است.

دانلود اصلی قبلاً حذف شده است، اما فایل‌ها همچنان در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شوند و بسیاری از کاربران جزئیات موجود در نشت را شکسته‌اند. این افشاگری ممکن است بزرگترین در تاریخ Apex باشد، که تنها در یکی از 15 ویدیوی لو رفته، 9 فصل از افسانه های اعلام نشده را فاش می کند.

در حال پخش: Apex Legends: تریلر عرضه Defiance

9 افسانه جدید نشان داده شده در یکی از ویدیوهای فاش شده به نظر می رسد توسعه بسیار زیادی داشته باشند و هر یک از آنها در حال حاضر مجموعه کاملی از توانایی ها را دارند. شخصیت‌های جدید Conduct، Scryer، Caliber، Jester، Phantom، Vantage، Uplink، Newcastle و Catalyst نام دارند و کاربران ApexUcovered قبلاً سبک‌ها و توانایی‌های بازی خود را در موضوع اصلی شکسته‌اند. مصرف کنندگان حدس می زنند که نیوکاسل ممکن است شخصیت بعدی باشد که اکران می شود، زیرا مجموعه آنها در حال حاضر کامل ترین به نظر می رسد.

سایر محتویات منقضی شده شامل دو کارت عرصه جدید، یکی تقریباً تکمیل، دیگری هنوز در مراحل اولیه جعبه خاکستری است، و کارت سوم جدید به نام Divided Moon. ویدیوهای فاش شده همچنین دارای سلاح ها و میراث جدید و همچنین احساس جدیدی برای Ash و احساسی دیگر برای قهرمان منتشر نشده نیوکاسل هستند.

Respawn هنوز در مورد این نشت اظهار نظر نکرده است، اگرچه شکی وجود ندارد که ویدیوهای فاش شده قانونی هستند. مقدار محتوایی که به نظر می رسد برای بازی رایگان بازی زنده است، به نظرات اخیر Respawn که متعهد به به روز رسانی Apex در آینده است، وزن اضافه می کند. Apex Legends در حال حاضر در اواسط فصل دوازدهم خود، Defiance است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.