منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • افشای بازی Warcraft Arclight Rumble هیچ جورابی را از بین نمی برد، اما طرفداران WoW اکثرا خوب به نظر می رسند.

افشای بازی Warcraft Arclight Rumble هیچ جورابی را از بین نمی برد، اما طرفداران WoW اکثرا خوب به نظر می رسند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
افشای بازی Warcraft Arclight Rumble هیچ جورابی را از بین نمی برد، اما طرفداران WoW اکثرا خوب به نظر می رسند.

افشای بازی Warcraft Arclight Rumble هیچ جورابی را از بین نمی برد، اما طرفداران WoW اکثرا خوب به نظر می رسند.

اولین بازی موبایل بلیزارد، وارکرافت، یک عنوان استراتژی به سبک کلش رویال به نام Warcraft Arclight Rumble بود، و در حالی که جامعه بزرگتر World of Warcraft تنها به اطلاعات کمی بیشتر علاقه ای ندارد، اما از این بازی نیز متنفر نیست.

واکنش جامعه به بازی های موبایلی کمی متفاوت است. بسیاری در جامعه گسترده تر WoW، به ویژه Reddit، اشاره کرده اند که این بازی سبک آنها نیست و به نظر نمی رسد که Warcraft Arclight Mobile به مخاطبان سنتی بلیزارد خدمت کند. اگرچه طرفداران زیادی وجود دارند که می گویند بازی را امتحان خواهند کرد، به نظر می رسد تعداد مساوی از بازیکنان WoW وجود دارند که کاملا راضی به نظر می رسند و به Warcraft Arclight Rumble اجازه می دهند از آنها عبور کند.

در حال پخش: پیش نمایش Warcraft Arclight Rumble

این بازی حداقل نسبت به معرفی قبلی بازی موبایل بلیزارد، Diablo Immortal، با استقبال مثبت طرفداران بیشتری مواجه شد. زمانی که اولین بازی موبایل دیابلو در BlizzCon 2018 معرفی شد، واکنش طرفداران عصبانی و سریع بود. بسیاری از شرکت کنندگان و بینندگان در خانه انتظار به روز رسانی Diablo IV یا Diablo II را داشتند و در عوض یک بازی موبایل دریافت کردند.

پیام Warcraft Arclight Rumble بلیزارد هوشمندانه از تکرار اشتباهات Diablo Immortal، دور بودن از سایر افشاگری‌های مرتبط با بلیزارد و استفاده از رویکردی آرام‌تر و معمولی‌تر جلوگیری می‌کند. این پیام بر کمک به انتقال هیجان برخی از توسعه‌دهندگانی که روی پروژه کار می‌کنند، و همچنین توضیح اینکه بازی چیست و برای چه کسی است، متمرکز بود.

این بار انتظارات به درستی تعیین شد. بلیزارد به جای منتظر ماندن برای اعلامیه جدید گسترش WoW و دریافت یک بازی موبایل، عاقلانه خبرهای مهم در مورد Dragonflight را هفته‌ها پیش منتشر کرد و انتظارات روشنی را برای اطلاعیه‌های آتی خود تعیین کرد، فضا را روشن کرد و به Warcraft Arclight Rumble فرصتی برای درخشش داد. این احتمالاً ارتباط زیادی با پذیرش این پیام دارد، که اگرچه دقیقاً مثبت نیست، اما باعث ایجاد جنجال دیگری در بین بلیزارد نشده است که این شرکت در بحبوحه شکایت‌های حقوقی آزار جنسی و تبعیض متحمل شده است.

در حالی که پیام اصلی Diablo Immortal از کار افتاد و سوخت، سه سال بعد به نظر می رسد که بازی به مسیر اصلی خود بازگشته است. Diablo Immortal هم برای رایانه ها و هم برای تلفن ها با قابلیت cross-play و cross-progression عرضه می شود. به نظر می رسد این موضوع در مورد Warcraft Arclight Rumble که تاکنون فقط برای دستگاه های موبایل اعلام شده است، صادق نخواهد بود. اما به نظر می رسد طرفداران چندان اهمیتی نمی دهند. به هر حال، این یک بازی به سبک موبایل است، نه یک RPG دستی شبیه به خود WoW.

بیش از چند بازیکن WoW به این موضوع اشاره کرده‌اند که اگر واقعاً بتوان یک بازی موبایلی را در WoW بازی کرد چقدر جالب بود. مانند بازی کارتی Hearthstone با تم وارکرفت، Warcraft Arclight Rumble به عنوان یک سرگرمی جدید برای بازی در میخانه های سراسر Azeroth در دنیای Warcraft وجود دارد. اگرچه در WoW به Hearthstone اشاره شده است، اما نمی توان آن را در بازی بازی کرد. احتمالاً این مورد برای Warcraft Arclight Rumble خواهد بود، اما طرفداران هنوز هم می توانند رویای آن را داشته باشند.

با توجه به اینکه این یک بازی موبایل رایگان است، بازیکنان نگران این هستند که بلیزارد چگونه از Warcraft Arclight Rumble درآمد کسب کند. بیش از تعداد معدودی از طرفداران متوجه شده اند که سینمای بازی به معنای واقعی کلمه با شخصی که سکه ها را در یک شکاف سکه قرار می دهد باز می شود، که مطمئناً لحن جالبی ایجاد می کند. اما بر اساس آنچه بلیزارد گفت، بازی بر روی عدالت تمرکز خواهد کرد، تنها با یک نوع ارز که می توان آن را خرید، اما در بازی نیز برنده شد، و بدون آیتم های تصادفی مانند جعبه های غارت. بررسی درون‌بازی خودمان از بازی بیان می‌کند که بسیاری از روش‌هایی که به بازی‌های موبایل «امتیاز بد» می‌دهند، در نسخه بتا بازی، صرف نظر از هزینه‌اش، وجود ندارند.

Warcraft Arclight Rumble هنوز تاریخ انتشار ندارد، اما بازیکنان علاقه مند می توانند از هم اکنون برای بازی پیش ثبت نام کنند و آزمایش بتا به زودی آغاز می شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.