منو سایت

افزایش قیمت خودروهای Gran Turismo 7 خشم طرفداران را برانگیخت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
افزایش قیمت خودروهای Gran Turismo 7 خشم طرفداران را برانگیخت

آپدیت 1.15 هفته گذشته منتشر شد بازی Gran Turismo 7 ما بودیم. این آپدیت قیمت یک سری از ماشین های رده بالا را در این بازی تغییر داد تا افزایش آنها را با قیمت همان ماشین ها در دنیای واقعی مطابقت دهد. این موضوع باعث عصبانیت هواداران شد. در همین حال سونی مدتی پیش قیمت Gran Turismo 7 را کاهش داد.

اکثر مردم برای فرار از مشکلات روزمره خود به دنیای بازی های ویدیویی روی می آورند. مشکلاتی مانند تورم نباید روی بازی‌های ویدیویی تأثیر بگذارد، اما طرفداران متوجه شده‌اند که قیمت بهترین و گران‌ترین ماشین‌های بازی Gran Turismo 7 به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. قیمت خودروهای افسانه ای در آپدیت 1.15 افزایش می یابد. این اتفاق یک ماه پس از کاهش جوایز مسابقه توسط استودیو رخ داد که خرید خودروهای جدید را به اندازه کافی دشوار کرد.

افزایش قیمت خودروهای Gran Turismo 7 خشم طرفداران را برانگیخت

راهنمای گام به گام Gran Turismo 7

طبق جدول منتشر شده قیمت خودرو در این بازی، از 62 خودروی این رده، قیمت 27 خودرو افزایش یافته و قیمت 21 خودرو ثابت مانده است. افزایش قیمت 15 دستگاه از این خودروها در گذشته به مصرف کنندگان اعلام نشده بود و این موضوع خشم طرفداران را برانگیخته است.

به دلایلی، Gran Turismo 7 قیمت ماشین های مجازی خود را به مشکلات واقعی اقتصادی مرتبط کرد. با توجه به تورم و افزایش قیمت بنزین و بنزین، قیمت دستگاه های بازی های رایانه ای نیز افزایش یافته است. به نظر می رسد خودروهای هاگرتی در فروشگاه 3.8 درصد افزایش قیمت داشته اند. این مقدار کمی کمتر از تورم است، اما مصرف‌کنندگان هنوز باید برای دریافت هزاران اعتبار بیشتر برای خرید این خودروها سخت تلاش کنند.

قیمت خودرو Gran Turismo 7

نارضایتی هواداران از قیمت خودروهای Gran Tursimo 7

جای تعجب نیست که طرفداران به شدت از افزایش قیمت ناراضی هستند. به خصوص پس از اینکه عرضه فراری F40 محبوب 1992 به آپدیت 1.15 موکول شد و قیمت آن تقریباً دو برابر شد. قیمت این خودرو از 1.35 میلیون اعتبار به 2.6 میلیون اعتبار افزایش یافته است. طرفداران هنوز از مقدار کمی اعتباری که برای اکثر فعالیت های درون بازی، به ویژه مسابقات آنلاین دریافت می کنند، ناراضی هستند. بدون اهدای جوایز به بازیکنان و بدون رویدادهای فصلی و عدم توانایی در فروش خودروهای موجود و جایگزینی آنها با خودروهای بهتر، تهیه خودروهای خوب برای هواداران به یک شغل خسته کننده تبدیل شده است.

به نظر می‌رسد اپلیکیشن فعلی استودیو Polyphony قیمت‌گذاری ماشین مجازی را بر اساس رویدادهای دنیای واقعی تنظیم می‌کند و ماشین‌های بازی پیشرفته را برای طرفداران غیرقابل دسترس می‌کند.

منبع: TheGamer