منو سایت

اعلام شده که بازی Assassin’s Creed Origins به Xbox GamePas اضافه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اعلام شده که بازی Assassin's Creed Origins به Xbox GamePas اضافه خواهد شد

زمان اضافه کردن شرکت یوبی سافت است منشا بازی Assassin’s Creed و For Honor Marching Fire Edition را به سرویس Xbox GamePass معرفی کرد. نسخه جدید Four Honor در تاریخ 1 ژوئن (11 ژوئن) در دسترس کاربران گیم پست قرار می گیرد و Assassin’s Creed Origins در تاریخ 7 ژوئن، 17 ژوئن در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، زمان اضافه شدن بازی Assassin’s Creed Origins به سرویس Xbox Game توسط قسمت “New Games” تایید شده و این تاریخ نهایی شده است. در اواسط ماه آوریل، مایکروسافت از اضافه شدن بازی های Assassin’s Creed به بازی خبر داد که برای 17 ژوئن برنامه ریزی شده است. این یکی از بهترین بازی های سری Assassin’s Creed است و به زودی اعضای این سرویس مشترک می توانند ماجراجویی خود را در مصر باستان آغاز کنند.

Assassin’s Creed Origins هم برای کاربران کامپیوتر و هم برای کنسول ها در دسترس خواهد بود. کاربران کامپیوتر باید اکانت یوبی سافت کانکت داشته باشند و دانلود بازی بدون نصب این برنامه غیرممکن است. یوبی سافت نسخه جدیدی از Four Honor را نیز برای کاربران رایانه های شخصی ارائه کرده است و می توانید از امکانات نسخه جدید در کنار تمامی بسته های الحاقی استفاده کنید.

بازی Assassin's Creed Origins‌ Xbox

Assassin’s Creed Origins در راه رسیدن به بازی

شایان ذکر است که آپدیت نسل بعدی بازی Assassin’s Creed Origins هفته آینده منتشر خواهد شد و امکان اجرای بازی با نرخ 60 فریم بر ثانیه وجود خواهد داشت. دارندگان سری ایکس باکس و پلی استیشن 5 می توانند از ویژگی های بیشتری بهره مند شوند. مایکروسافت به تازگی موج جدیدی از بازی ها را با بازی های ایکس باکس برای رایانه های شخصی و کنسول ها معرفی کرده است. لیست بازی های جدید شامل عناوینی مانند Sniper Elite 5 است که در تاریخ 26 می عرضه می شود. طرفداران سری Sniper Elite می توانند شماره حقوقی پنج را هنگام انتشار دانلود کنند.

بازی های مختلفی در ماه می به سرویس بازی راه پیدا کرده اند. برای مثال Jurassic World Evolution 2 و Trek to Yomi از عناوین آماده دانلود هستند. این بازی War of Mine Final Cut نیز با تمامی بسته های الحاقی عرضه می شود که پیشنهاد خوبی برای اعضای فعلی بازی است. مایکروسافت امیدوار است بازی های بیشتری را به سری Assassin’s Creed اضافه کند و Assassin’s Creed Origins تنها عنوانی نخواهد بود که به سرویس اشتراک گذاری Xbox راه پیدا می کند.

Assassin’s Creed Origins با تغییر رویکرد این مجموعه و سفر به مصر باستان، طرفداران بسیاری را به دست آورد. تجربه این بازی با گیم پلی 60 فریم بر ثانیه فرصت خوبی برای بازی پس از مشترکین است. منتظر دریافت بازی در 17 ژوئن باشید.

منبع: VGC