منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • اعضای Xbox Game Pass Ultimate می توانند Halo را به صورت رایگان تماشا کنند

اعضای Xbox Game Pass Ultimate می توانند Halo را به صورت رایگان تماشا کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اعضای Xbox Game Pass Ultimate می توانند Halo را به صورت رایگان تماشا کنند

طبق آخرین اخبار بازی، آن دسته از کاربران Xbox Game Pass Ultimate که به سری Halo علاقه مند هستند می توانند به مدت یک ماه این مجموعه را به صورت رایگان تماشا کنند.

سرویس بازی ایکس باکس گزینه ای جذاب برای بسیاری از کاربران پلتفرم ایکس باکس است. با استفاده از این سرویس می توانید با پرداخت هزینه اشتراک ماهانه به طیف گسترده ای از بازی های انحصاری و چند پلتفرمی دسترسی داشته باشید. مایکروسافت با گسترش سرویس Xbox Game Pass نسخه کامل تری از این سرویس را معرفی کرده است.

با خرید اشتراک سرویس Xbox Game Pass Ultimate، علاوه بر بازی های گیمینگ، به مواردی مانند Gold، EA Play و Xbox Cloud Gaming نیز دسترسی خواهید داشت. اکنون مشخص شده است که کاربران سرویس Xbox Game Ultimate از مزیت دیگری برخوردار خواهند شد. بر همین اساس اعضای سرویس می توانند به مدت یک ماه سریال هیلو را به صورت رایگان تماشا کنند.

فرصت تماشای رایگان سری Halo بخشی از اشتراک آزمایشی یک ماهه سرویس Paramount + است که در اختیار اعضای سرویس Xbox Game Pass Ultimate قرار دارد. از 23 مارس (3 آوریل 1401) مشترکین این سرویس می توانند از سرویس پارامونت پلاس استفاده کرده و سریال هیلو را بدون پرداخت هزینه اضافی تماشا کنند. سریال Halo در 24 مارس (4 آوریل 1401) پخش شد و اولین قسمت آن تماس نام داشت. قبل از پخش فصل اول هیلو، شبکه پارامونت + آن را برای فصل دوم تمدید کرد.

Halo Serial Xbox Game Pass Ultimate

Xbox Game Pass Ultimate شامل خدمات مختلفی است

مراحل ساخت سریال Halo از سال 2013 آغاز شد و در سال 2018 کایل کیلان استخدام شد و این سریال در 9 قسمت برای پخش از شبکه پارامونت پلاس ارائه شد. مجموعه هیلو باید داستان نبردهای بین فرماندهی فضایی سازمان ملل و پیمان را روایت کند. در این سریال پابلو شرایبر (در نقش آقای سرآشپز)، ناتاشا مک لافلین (در نقش دکتر هولزی) و جن تیلور (در نقش کورتانا) بازی خواهند کرد. Halo تنها اقتباس زنده از سری هیلو نیست. Halo: Nightfall قبلا در پنج قسمت در دسترس بود.

اشتراک شبکه Paramount Plus در دو حالت Essential و Premium و ماهانه و سالانه در دسترس است. اشتراک های ضروری ماهانه و سالانه به ترتیب 5 و 50 دلار به فروش می رسند. برای خرید اشتراک Premium باید 10 دلار در ماه یا 100 دلار در سال بپردازید. همچنین، اشتراک سرویس Xbox Game Ultimate ماهانه 15 دلار هزینه دارد.

نظر شما در مورد فرصت تماشای سری Halo با عضویت در سرویس Xbox Game Pass Ultimate چیست؟ آیا از این فرصت استفاده خواهید کرد؟ تریلر سریال رو دیدی؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle