منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • اظهارات مدیر پلی استیشن در مورد سقط جنین خشم کارکنان را برانگیخت

اظهارات مدیر پلی استیشن در مورد سقط جنین خشم کارکنان را برانگیخت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اظهارات مدیر پلی استیشن در مورد سقط جنین خشم کارکنان را برانگیخت

جیم رایان ایمیل مهم به کارمندان در پاسخ به بحث و جدل پس از لغو قانون آزادی سقط جنین در ایالات متحده کنسول بازی او پیامی فرستاد که خشم و عصبانیت همه را برانگیخت. او چند پاراگراف از ایمیل خود را به تولد گربه هایش و چگونگی الهام گرفتن از تولد آنها اختصاص داد. صحبت های بی مورد و حل نشدن مشکل اصلی با واکنش کارمندان سونی همراه است.

به گزارش پارسی گیم و به نقل از بلومبرگ، ایمیل مدیر پلی استیشن به کارمندان درباره رویدادهای جاری در آمریکا، واکنش سونی به تصمیم دادگاه عالی آمریکا و لغو قانون آزادی سقط جنین را آشکار می کند. اکثر شرکت های آمریکایی به رویدادهای اخیر واکنش نشان داده اند. اما شرکت های بازی سازی از آن اجتناب کرده اند. استودیو بانجی یکی از اولین گروه هایی بود که به لغو قانون سقط جنین واکنش نشان داد و آن را حمله به بشریت خواند.

جیم رایان سقط جنین در پلی استیشن

مدیر پلی استیشن در مورد سقط جنین اظهار نظر کرد

جیم رایان در متن ایمیل نوشته است که کارمندان سونی باید “به تنوع نظرات احترام بگذارند” و موضع خود و سونی را در این ایمیل بیان نکرده است. وی در ادامه با بیان اینکه کارکنان پلی استیشن و سونی متشکل از افراد با چهره ها و عقاید متفاوت هستند، گفت: باید به اختلاف نظرها احترام گذاشت. او می نویسد که احترام به عقاید دیگران به معنای پذیرش و تصدیق آنها نیست; بلکه اساس افراد شاغل در شرکتی با برند و محبوبیت جهانی است.

مدیر پلی استیشن پنج پاراگراف در مورد تولد گربه ها و تأثیر آنها بر زندگی آنها نوشته است. او گفت که گربه ها به کاهش استرس در زندگی او کمک کرده اند و در ادامه جشن تولدشان و حتی علاقه اش به خرید یک سگ خانگی را توصیف کرد. بلومبرگ از واکنش کارمندان پلی استیشن به اظهارات جیم رایان گزارش داده است. یکی از کارمندان گفت که هرگز از به دنیا آوردن یک گربه اینقدر عصبانی نبوده اند.

شرکت های بزرگ معمولاً از جانبداری در مورد مسائل سیاسی می ترسند و شرکت های بازی کمتری درگیر سیاست می شوند. به نظر می رسد جیم رایان سعی کرده با صحبت در مورد گربه هایش به کارمندان اطمینان دهد. اما این اقدام نتیجه معکوس داشت. لغو قانون سقط جنین رایگان واکنش های شدیدی را در آمریکا برانگیخته است. قانون جدید زندگی آمریکایی ها و همچنین استودیوهای بازی را تحت تأثیر قرار می دهد و می تواند شرایط کاری را تغییر دهد. نظر شما درباره مدیرعامل پلی استیشن چیست؟

منبع: GameSpot