منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • اطلاعات جدیدی در مورد اولین بسته الحاقی Dying Light 2 منتشر شده است

اطلاعات جدیدی در مورد اولین بسته الحاقی Dying Light 2 منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اطلاعات جدیدی در مورد اولین بسته الحاقی Dying Light 2 منتشر شده است

استودیو Techland بسته الحاقی تک نفره Dying Light 2، Bloody Ties، به تازگی در رویداد Gamescom به همراه عناوین دیگر رونمایی شده است. این بسته الحاقی در تاریخ 13 اکتبر (21 مارس) برای دارندگان کنسول های ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه شخصی به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. تریلر منتشر شده توسط بسته الحاقی Dying Light 2 روند و جریان بازی را نشان می دهد که اکنون در دسترس است.

Bloody Ties که در واقع اولین بسته الحاقی منتشر شده توسط Dying Light 2 است، بازیکنان وارد ماجراجویی جالبی از داستان بازی می شوند و طبق تریلر منتشر شده توسط آن، بازی در عصر گلادیاتورها اتفاق می افتد و به نبرد با آنها منجر می شود. . . در تریلر ما یک مکان خیره کننده به نام می بینیم تالار قصابی است خانه اپرا قدیمی مملو از چالش ها و اکتشافات است. این بنا دارای چندین طبقه و زیرزمینی است که زندان محسوب می شود. ما همچنین شاهد انواع اسلحه های شگفت انگیز و تعامل شخصیت ها هستیم.

بسته الحاقی Dying Light 2

بسته الحاقی Dying Light 2

افرادی که این DLC را پیش خرید کنند پک ویژه ای به نام دریافت خواهند کرد اشراف زاده که شامل تعدادی سلاح و لباس انحصاری است که به آنها داده می شود. با این حال، سازندگان بازی Dying Light 2 به وضوح قصد دارند به فعالیت خود بر روی این عنوان ادامه دهند. طرفداران Dying Light 2 می توانند منتظر بسته های الحاقی دیگر در آینده باشند. به گفته سازندگان، اعلام شده است که این عنوان حداقل تا پنج سال پس از انتشار اصلی به پشتیبانی خود ادامه خواهد داد و به طور مرتب ویژگی های مختلفی برای تشویق بازیکنان به ادامه بازی اضافه خواهد شد. طرفداران این مجموعه می توانند بعد از بسته Bloody Ties نسخه های دیگری از او را ببینند.

Dying Light 2 یک عنوان موفق زامبی جهان باز است که حدود شش ماه از عرضه آن می گذرد و هم اکنون برای Xbox Series X/S، Xbox One، PlayStation 5، PlayStation 4 و PC در دسترس است. برای همه قابل دسترسی است. لازم به ذکر است که کرک Dying Light 2 به تازگی منتشر شده است و می توانید با پارسی گیم ماجراجویی را در این شهر زامبی ها آغاز کنید.

منبع: Videogamechronicle