منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • اطلاعات جدیدی از ویژگی های ریبوت و گیم پلی Saints Row منتشر شده است

اطلاعات جدیدی از ویژگی های ریبوت و گیم پلی Saints Row منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اطلاعات جدیدی از ویژگی های ریبوت و گیم پلی Saints Row منتشر شده است

استودیو Volition و Deep Silver در حال آماده شدن برای انتشار موج جدیدی از اطلاعات و اخبار در مورد آن هستند Saints Row را مجدداً راه اندازی کنید هستند. ناشر در حال آماده شدن برای انتشار بازی در اواخر آگوست است و همزمان وب سایت WhatifGaming گزارش جدیدی از تام اندرسون، افشاگر سرشناس در توییتر منتشر کرده است که در آن جنبه های مختلف دنیای آزاد و بازی از جمله مبارزات را شرح می دهد. و سفارشی سازی

به گزارش پارسی گیم، خبر جدید مربوط به قابلیت ها و توانایی های قهرمان داستان است و سیستم جدیدی به نام Flow را معرفی می کند. فرض بر این است که سیستم Flow مربوط به قسمت نبرد و اکشن بازی است و در هنگام کشتن دشمنان و از بین بردن وسایل نقلیه، امتیاز ویژه ای به بازیکن تعلق می گیرد. این نقاط بعداً برای ارتقاء و استفاده از ویژگی های جدید مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله قرار دادن یک نارنجک در شلوار دشمن و سپس پرتاب آن به سمت گروه بزرگی از دشمنان است.

گیم پلی در Saints Row

گیم پلی در Saints Row

علاوه بر توانایی ها، بازیکنان به تعدادی ویژگی دیگر نیز دسترسی خواهند داشت. بر اساس این گزارش، پنج مکان ویژه برای عملکردهای ویژه در نظر گرفته شده است. رتبه اول پس از پایان مرحله اول فعال می شود و قفل های چهار مکان دیگر با پرداخت پول باز می شوند. همچنین با انجام مراحل اولیه و فرعی و چالش های مختلف فرصت هایی در اختیار بازیکن قرار می گیرد. Studio Perk به سه دسته ابتدایی، پیشرفته و نهایی تقسیم می شود که برای دستیابی به هر یک از ویژگی های هر دسته زمان و هزینه خاص خود را خواهد داشت.

یک مکانیک جدید دیگر به راه اندازی مجدد Saints Row اضافه شد. مربوط به کشتن دشمنان کشتن دشمن و از بین بردن ماشین او در نهایت باعث افزایش عمر شما و ماشینتان می شود. این مکانیزم برای شکست آسان دشمنان و نبردهای شلوغ طراحی شده است. در این گزارش به جنبه های دیگر بازی سینهالی نیز پرداخته شده است. به عنوان مثال، توانایی شخصی سازی ماشین ها و شخصیت ها به گونه ای طراحی شده است که تا حد امکان پیچیده باشد. عناصر تزئینی بر اساس دیگر بازی های استودیو Volition مانند Red Faction وجود خواهد داشت و گزینه های زیادی برای تغییر شخصیت بازیکنان وجود دارد.

Saints Row را مجدداً راه اندازی کنید

قابلیت های رزمی مصنوعی

دنیای عظیم و رایگان بازی نیز مملو از مکان های ویژه ای است که در نهایت قطعاتی برای ماشین های بازیکن و سایر آیتم ها فراهم می کند و نیازی به پرداخت هزینه برای آن ها نیست. Criminal Ventures یکی دیگر از ویژگی هایی است که استودیو قبلا در مورد آن صحبت کرده است. این قسمت از بازی شامل فعالیت هایی مانند دفن زباله های سمی و سرقت از بانک ها و مغازه های مختلف است. در این حالت، بازیکن می تواند صحنه های جنایت جعلی ایجاد کند و به روش های جدید از جنگ جان سالم به در ببرد.

دسترسی به Saints Row نیز بسیار گسترده خواهد بود. منو و محیط به گونه ای طراحی شده است که افراد دارای معلولیت می توانند از آن لذت ببرند. تام اندرسون در نهایت به وجود بخش چند نفره اشاره می کند. گزارش قبلی برتری حالت نبرد سینت سایزر آنلاین را نسبت به GTA Online نشان می داد. به نظر می رسد استودیو Volition در حال آماده شدن برای نمایش قسمت های جدید بازی در رویداد تابستانی جف کلی است.

اطلاعات جدیدی از ویژگی های ریبوت و گیم پلی Saints Row منتشر شده است

اولین نگاهی به دنیای وسیع Saints Row

ریبوت بازی Saints Row در تاریخ 23 آگوست برای پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: GamingBolt