اصلاحات جدید Destiny 2 بار دیگر امکان استخرهای بی عیب و نقص را در آزمایشات Osiris فراهم می کند

اصلاحات جدید Destiny 2 بار دیگر امکان استخرهای بی عیب و نقص را در آزمایشات Osiris فراهم می کند

اصلاحات جدید Destiny 2 بار دیگر امکان استخرهای بی عیب و نقص را در آزمایشات Osiris فراهم می کند

ما یک ماه در فصل پایانی Destiny 2، فصل شکارچیان ارواح، پیدا می‌کنیم، که به این معنی است که احتمالاً بیشتر گرد و غبار ناشی از پرتاب فرو نشسته است. به طور کاملا مناسب، Hotfix 4.1.0.3 یک به روز رسانی کوچک با یادداشت های اصلاحی بسیار کمی است، اما این به این معنی نیست که خوب نیست.

Bungie یک بار دیگر فرصت یک استخر بی عیب و یک استخر بی عیب و نقص را پس از مواجه شدن با مشکلی قبل از آزمایشات Osiris آخر هفته گذشته می دهد. آنها غیرفعال شدند زیرا Bungie مشکلی پیدا کرد که در آن بازیکنان بر اساس تعداد پیروزی ها انتخاب نمی شدند، به این معنی که او به معنای واقعی کلمه نمی تواند تیم های بی عیب و نقص را جفت کند. به نظر می رسد که بسیاری از مردم ترجیح می دهند Trials را به این روش بازی کنند و از Trials آخر هفته لذت بردند و ابراز داشتند که از انتشار Bungie fix ناراحت هستند و امیدوارند که جریان را تغییر دهد.

برای تماشای فیلم ها به مرورگری با جاوا اسکریپت فعال نیاز دارید.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های خود به خاطر بسپارید؟

ثبت نام کنید یا وارد شوید

لطفاً از مرورگر ویدیوی HTML5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

با عرض پوزش، شما به این محتوا دسترسی ندارید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای تماشای این ویدیو وارد کنید

با کلیک بر روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

در حال پخش: Destiny 2: Heroes Welcome – با بازی: Uhmaayyze

Bungie اخیراً یک سیستم چرخشی برای سیاه چال‌ها و حمله‌ها منتشر کرده است که به زنده ماندن بازی کمک می‌کند کمی طولانی‌تر… خوب، پر جنب و جوش. برای این منظور، تجهیزات Pinnacle، بالاترین سطح از سلاح‌ها و زره‌های افسانه‌ای که به بازیکنان کمک می‌کند تا در رتبه‌های بالاتر بروند، فقط باید در هر سیاهچال و حمله ارائه شده در این هفته قرار داده شوند. با این حال، با تمام حرص و طمع، سیاهچال Grasp of Avarice تا این هفته با این قوانین بازی نکرد. حالا Grasp of Avarice تجهیزات Pinnacle را فقط در هفته هایی که سیاهچال ارائه می شود از جمله این هفته منتشر می کند!

در جاهای دیگر، بازیکنان پس از پایان باس‌ها در ماموریت‌های Sever گرفتار شده‌اند، و من نمی‌توانم جای بدتری را برای ماندن پس از تمام فراز و نشیب‌های احساسی آن ماموریت‌ها تصور کنم. با این حال نگران نباشید، Bungie آن را درست کرد تا بازیکنان حداقل بتوانند در برج گریه کنند و نه در شکم لویاتان. همه از بانجی تشکر می کنند.

برای یادداشت های اصلاحی کامل، زیر را بخوانید:

حملات و سیاه چال ها:

 • در ادامه، سیاهچال Grasp of Avarice جایزه Pinnacle را تنها پس از تکمیل، زمانی که سیاهچال هفته معرفی شد، منتشر خواهد کرد.
  • مسابقات تمام شده در هفته های انجام نشده شانس بردن یک جایزه قدرتمند را دارند.
  • در اینجا می توانید در مورد سیستم چرخشی جدید در TWAB قبلی بیشتر بدانید.
 • Vault of Glass: مشکلی را برطرف کرد که در آن چکش خورشیدی تیتان می‌توانست حملات سران معبد را مختل کند.
 • مشکلی که در آن لکه های خورشیدی می توانستند سپرهای ایمنی را در خزانه شیشه ای، باغ رستگاری و نذر شاگرد بشکنند، برطرف شد.

لویاتان راه اندازی کرد:

 • Sever: مشکلی را برطرف کرد که در آن بازیکنان نمی‌توانستند به طور کامل از فعالیت‌های Shame and Reconciliation Sever پس از شکست باس، تله‌پورت کنند.
  • دیدن شمال باید احساساتی باشد، اما این بدان معنا نیست که ما می خواستیم شما را در آنجا به دام بیندازیم، اینطور نیست؟ ما آن را اتصال می نامیم.
 • Limiting Nightmares: مشکلی را برطرف کرد که در آن راننده از شلیک کردن و زیر پا گذاشتن بازیکنان در مواقع لزوم امتناع می‌کرد، بنابراین ما به شدت با او صحبت کردیم و اکنون او به شوخی‌های معمول خود بازگشته است.
  • راننده به صورت دوره ای به بازیکنان راکت شلیک می کند و زمانی که بازیکنان خیلی نزدیک شوند ضربه می زند.

آزمایشات اوزیریس:

 • مشکلی که در آن بازیکنان بر اساس تعداد بردها در Trials of Osiris مطابقت نداشتند، برطرف شد.
  • پس از رفع این مشکل، استخر بی عیب و نقص استخر بی عیب و نقص روز یکشنبه ساعت 10 صبح در اقیانوس آرام دوباره فعال می شود.

بازی و سرمایه گذاری

سلاح:

 • وقتی بازیکنی نارنجک بارگذاری شده را کنسل کند، امتیاز خوب گرد دیگر فعال نخواهد شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.