منو سایت

اشلی جانسون در فیلم The Last of Us نقش مادر الی را بازی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اشلی جانسون در فیلم The Last of Us نقش مادر الی را بازی می کند

طبق آخرین شایعات، اشلی جانسون در سریال The Last of Us از شبکه HBO نقش مادر الی را بازی خواهد کرد. این سریال که امروز به پایان رسید توسط کریگ میسین و نیل دراکمن کارگردانی شد. یکی از بزرگترین سورپرایزهای Summer Game Fest حضور اشلی جانسون و تروی بیکر روی صحنه بود و متوجه شدیم که بازیگران اصلی الی و جوئل نیز در سریال Last Ace حضور دارند. اگرچه نقش آنها در این سریال اعلام نشد. گزارشی جدید ابعاد تاریخ را روشن می کند.

به گزارش پارسی گیم، نیل دریکمن علاقه ای به بازی اشلی جانسون و تروی بیکر در فیلم The Last of Us نداشت و ترجیح داد که این اعلام را به زمان دیگری موکول کند. یکی از افشاگران توییتر به نام ViewerAnon ادعا می کند که الی نقش آنا را بازی می کند. آنا مادر الی است که در بازی دستمزد کمتری می گیرد. مخبر پیش از این مدعی شده بود که مادر الی در این سریال حضور خواهد داشت و در چند فلش بک از او نام برده شد.

کاشف در توییتی جدید نوشت: «اگر مدتی است که من را دنبال می‌کنید و به سریال HBO The Last of Us علاقه دارید. میدونی در مورد این موضوع چی گفتم اینکه صحنه های بیشتری از گذشته شخصیت ها و افرادی مثل جفری پیرس می بینیم. قصدم این نبود که بگویم؛ اما نیل دراکمن اعلام کرد که اشلی جانسون و تروی بیکر در این سریال حضور دارند. مدت ها بود که منتظر اعلام آن بودم.

آخرین نفر ما اشلی جانسون است

الی در The Last of Us

وی افزود: یادت هست گفتم مادر الی چگونه در برنامه حضور پیدا کرد؟ تا جایی که من می دانم نقش او را اشلی جانسون بازی می کند.» کاربران درباره نقش تروی بیکر نیز سوال کردند که او پاسخ داد که هیچ اطلاعاتی ندارد و چیزی به او گفته نشده است. بسیاری از طرفداران Last Ace از اخبار روزهای اخیر مطلع هستند و دلیل تغییر رنگ موهای اشلی جانسون به قهوه ای تیره را نقش آنا می دانند.

در مورد بلا رمزی و پدرو پاسکال، نیل دراکمن گفت که آنها تمام تلاش خود را برای ایفای بهترین نقش به مدت یک سال انجام دادند و جنبه های دیگری را به شخصیت های الی و جوئل اضافه کردند که تماشای سریال را ضروری می کند. تصاویر منتشر شده از مجموعه; نشان می دهد که این سری از نظر محیطی و تاریخی شبیه به بازی اصلی است. در خبر دیگر، The Last of Us Part I برای PC و PS5 منتشر شد و انتظار می رود در تاریخ 2 سپتامبر منتشر شود.

منبع: TheGamer