منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • اسکیت 4 با تبدیل شدن به یک سرویس آنلاین کاملا رایگان شده است

اسکیت 4 با تبدیل شدن به یک سرویس آنلاین کاملا رایگان شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اسکیت 4 با تبدیل شدن به یک سرویس آنلاین کاملا رایگان شده است

شرکت EA از جزئیات جدید بازی اسکیت 4 نسخه جدید شبیه ساز اسکیت را به صورت رایگان معرفی و رسما معرفی کرد. یک بازی جدید که فقط به نام است اسکیت شناخته شده است؛ این یک سرویس آنلاین رایگان است، طبق گفته الکترونیک آرتز مکانیزم Pay to Win وجود ندارد و صرف هزینه برای برنده شدن و امتیاز می شود و فقط وسایل تزئینی قابل خرید خواهند بود.

به گزارش پارسی گیم، بازی جدید اسکیت برای رایانه های شخصی، ایکس باکس و پلی استیشن منتشر خواهد شد و این اثر از ویژگی های کراس پلتفرم پشتیبانی می کند. بازیکنان در تمام پلتفرم ها می توانند با یکدیگر بازی کنند. نکته مهم امکان اشتراک گذاری اطلاعات بین پلتفرم های مختلف است. به عنوان مثال، شما فقط باید یک اکانت داشته باشید و با آن حساب در هر سه پلتفرم بازی کنید و پیشرفت شما در هر کنسول و رایانه شخصی ذخیره می شود.

در حال حاضر نمی دانیم که آیا اسکیت 4 برای کنسول های نسل قبل عرضه می شود یا خیر؟ به گفته این استودیو، بازی جدید اسکیت دنباله رسمی سه بازی قبلی منتشر شده در دوران Xbox 360 نیست، بلکه یک پلتفرم آنلاین است. EA آن را به‌عنوان یک سرویس آنلاین می‌بیند که سال‌ها و هر بار که به‌روزرسانی جدیدی برای آن منتشر می‌شود، به پشتیبانی از آن‌ها ادامه خواهد داد. EA همچنین جزئیاتی در مورد شهر بازی منتشر کرد. اسکیت در شهری به نام سن وانستردام اتفاق می‌افتد و دنیایی مشابه سن وانلونا را دنبال می‌کند.

اسکیت بازی 4 اسکیت بازی

بازی اسکیت

جعبه شانس یا لوت باکس در این بازی استفاده نمی شود و EA از رویدادهای قبلی درس گرفته است. علاوه بر این، تمام ریزتراکنش ها و خریدهای درون بازی به موارد تزئینی مانند پوسته های اسکیت برد و لباس های جدید محدود می شود. الکترونیک آرتز در حال حاضر در حال برگزاری جلسات آزمایشی و آزمایش نسخه اولیه است. هفته گذشته چند ویدیو از گیم پلی بازی Skate 4 به بیرون درز کرد و متوجه شدیم که این بازی هنوز راه زیادی در پیش دارد.

مرحله آزمایش به طرفداران اجازه داد تا نسخه اولیه بازی اسکیت را تجربه کنند. اما تنها چند ساعت بعد فایل بازی لو رفت و در دسترس همگان قرار گرفت. اکثر طرفداران توانستند این بازی را تجربه کنند. این موضوع باعث شد تا الکترونیک آرتز با انتشار بیانیه ای به اتفاقات اخیر و انتشار بازی کرک شده پاسخ دهد. EA گفت که از نسخه های اولیه که به طور غیرقانونی توزیع شده اند. آگاه است این نسخه مربوط به سپتامبر 2021 است و هرگز برای انتشار عمومی در نظر گرفته نشده است.

تاریخ انتشار اسکیت 4 مشخص نیست. الکترونیک آرتز تایید کرده است که این بازی در هر زمان آماده دانلود است. سپس نسخه نهایی منتشر خواهد شد. کارگردان بازی می گوید که اسکیت یک تجربه محدود نخواهد بود و تمام قسمت های آن برای بازیکنان باز خواهد بود. اگر به نسخه اولیه علاقه دارید؛ برای دانلود نسخه آزمایشی می توانید به وب سایت رسمی بازی مراجعه کرده و ثبت نام کنید. با این حال استودیو اعلام کرد که بازی هنوز در مرحله «پیش آلفا» است و انتظار کار کامل را ندارند. در خبری دیگر، تاریخ انتشار بازی Session به عنوان شبیه ساز اسکیت اعلام شد.

منبع: VGC