منو سایت

اسکوئر انیکس تایید کرد که بازی جدید Just Cause در دست توسعه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اسکوئر انیکس تایید کرد که بازی جدید Just Cause در دست توسعه است

اسکوئر انیکس تایید کرد که بازی جدید Just Cause در دست توسعه است

اسکوئر انیکس وجود عنوان جدید Just Cause در دست توسعه را تایید کرده است.

پس از فروش کل مجموعه غربی خود به گروه Embracer در ماه گذشته، وضعیت تعداد بیشماری از املاک اسکوئر انیکس، مانند امتیاز Just Cause، در هوا باقی مانده است. با این حال، یوسوکه ماتسودا، رئیس و مدیر عامل شرکت Square Enix، طی یک جلسه توجیهی اخیر در مورد صورت‌های مالی در ماه گذشته، گفت: “فرانچایز Just Cause IP ما باقی خواهد ماند و ما در حال کار بر روی توسعه عنوان جدیدی در این فرنچایز هستیم.”

اسکوئر انیکس اطلاعات بیشتری در مورد عنوان یا هیچ توضیحی در مورد اینکه آیا این یک بازی جدید و معرفی نشده است یا اشاره ای به Just Cause: Mobile است که قبلاً در مورد آن صحبت شد ارائه نکرد.

اگرچه Just Cause و توسعه دهنده آن Avalanche Studios بخشی از فروش نبودند، بسیاری از آنها تعجب کردند که آیا ناشر علاقه ای به ادامه توسعه عناوین برای مخاطبان غربی خود پس از فروش دارد یا خیر. اگرچه اسکوئر انیکس هنوز تعدادی از IP های پرورش یافته خود را حفظ کرده است، این حرکت تا حد زیادی به عنوان رهایی آن از غرب تلقی می شود. اندکی بعد، اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه این فروش برای توسعه استودیوهای بازی جدید و سرمایه گذاری در فناوری های نوظهور، از جمله NFT، استفاده می شود، حرکتی که ماتسودا حداقل از ابتدای سال نشان می دهد.

با این حال، اسکوئر انیکس در جای دیگری در جلسه توجیهی به فروش استودیوهای غربی خود اشاره کرد و پیشنهاد کرد که این حرکت به عنوان “تغییر جهت گیری” در نظر گرفته شده است. [Square Enix’s] همچنین به نظر می‌رسد که Square Enix نظرات خود را در مورد بلاک چین معکوس کرده و گفته است که به جای استفاده از پول حاصل از فروش برای سرمایه‌گذاری در آن و NFT، درآمد حاصل از آن برای «ترویج IP جامد» استفاده می‌شود.

آخرین رکورد بزرگ در این سری که منتشر شد Just Cause 4 از سال 2018 بود. در بررسی GameSpot برای Just Cause 4، ما آن را “یک انفجار کوتاه مدت با پتانسیل های بکر” نامیدیم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.