منو سایت

اسکرین شات Avoed RPG لو رفت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اسکرین شات Avoed RPG لو رفت

ظاهراً یک اسکرین شات اولیه از بازی RPG Avowed به صورت آنلاین به بیرون درز کرده است و به دنبال کنندگان اولین نگاهشان به سری بازی های RPG اول شخص Obsidian در دنیای Pillars of Eternity را می دهد. با این حال، این تصویر بسیاری از اطلاعات دریافتی را تأیید می کند.

جزئیات مراحل اولیه توسعه Avowed سال گذشته توسط یکی از اعضای برجسته Xbox (Jez Corden) فاش شد. Avowed یک بازی نقش آفرینی فانتزی اول شخص شبیه به Skyrim است که در دنیای Pillars of Eternity اتفاق می افتد و در حال حاضر توسط Obsidian Entertainment در حال توسعه است. استودیو Obsidian در گذشته بازی‌های محبوبی از جمله Pillars of Eternity، Fallout: New Vegas و The Outer Worlds را توسعه داده است. به نظر می رسد کوردن دوباره در کانون توجه قرار گرفته است، زیرا او یک اسکرین شات اول شخص از بازی را در توییتی به اشتراک گذاشت که جزئیات کمی از گیم پلی نسبتا پر زرق و برق بازی را نشان می دهد.

اگرچه تصویر از کیفیت بالایی برخوردار نیست و در این مرحله به وضوح بسیار قدیمی است، ممکن است برخی از نکات احتمالی تغییر کرده باشند. اما این هنوز اولین تصویر واقعی از Aowed است و مطمئنا راهی برای مقابله با سکوت Obsidian است. همچنین با توجه به بحث ها و افشاگری های انجمن معروف بازی (ResetEra) در مورد عنوان Avowed، این بازی بسیار بزرگتر از Skyrim خواهد بود که مورد توجه جامعه بازی ها قرار گرفته است.

اسکرین شات بازی Aowed

گیم پلی شناسایی شده

گیم پلی بازی شامل مبارزه با یک تهدید وحشیانه است و تمرکز زیادی روی مکانیک های مختلف از جمله جادو و سلاح دارد. باس فایت ها در بازی وجود خواهند داشت که برخی از آنها بسیار بزرگ خواهند بود. بازیکنان توانایی استفاده از سلاح های گرم کاملا متفاوت با اسلحه را به همراه کمان، شمشیر و طلسم های منحصر به فرد در بازی دارند. این بازی از مود PC نیز پشتیبانی خواهد کرد و علاوه بر آن، همراهان NPC نیز در بازی حضور خواهند داشت.

با توجه به اینکه استودیو Obsidian مدت زیادی است که روی این بازی کار می کند، Avowed همچنان یک بازی جهان باز مورد انتظار است. این بازی قرار است در اوایل سال 2023، ابتدا در سال 2020، به طور انحصاری برای کنسول جدید Xbox و برای رایانه های شخصی منتشر شود. امیدواریم بازی مذکور در رویداد The Game Awards که قرار است در تاریخ 8 دسامبر برگزار شود، نمایش داده شود. برخی دیگر بر این باورند که این بازی بخشی از نمایشگاه Xbox E3 2023 خواهد بود.در مجموع، Avowed ترکیب خوبی از عناوین قدیمی Obsidian است و ما واقعاً منتظر انتشار آن هستیم. زمانی که اطلاعات بیشتری به دست آوردیم، حتما آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. تا آن زمان با ما همراه باشید.

منبع: Thegamer