منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • اسنوپ داگ به عنوان شخصیتی به بازی Call Of Duty می پیوندد تا ماه آینده بازی کند

اسنوپ داگ به عنوان شخصیتی به بازی Call Of Duty می پیوندد تا ماه آینده بازی کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اسنوپ داگ به عنوان شخصیتی به بازی Call Of Duty می پیوندد تا ماه آینده بازی کند

شایعات می گویند: اسنوپ داگ در Call of Duty: Warzone و Vanguard به عنوان یک شخصیت بازی می آید. استودیوی Sledgehammer Games تأیید کرده است که این رپر و بازیگر نمادین از طریق Snoop Dogg Operator Bundle در فصل دوم Reloaded که از این هفته آغاز می‌شود، در دسترس خواهد بود.

این اولین باری نیست که اسنوپ در Call of Duty سال ها پیش صداپیشگی بازی Call of Duty: Ghosts را بر عهده داشت، اما این اولین بار است که او نقش یک شخصیت را در Call of Duty بازی می کند. بازیکنان می توانند این بسته را خریداری کنند تا به عنوان مجری در نیمه وقت Super Bowl 56 بازی کنند و آیتم ها و لوازم آرایشی جدید را برای او باز کنند.

“DO Double G به Call of Duty بازگشته است و این بار من در بازی لعنتی هستم! من هیجان زده هستم که با تیم COD کار کنم تا برخی از ویژگی های پرواز را به شما ارائه دهم تا از آن لذت ببرید. این یک دارو است.. همه می توانند مثل من بازی کنند و آن موارد مریضی را که اسنوپ روی آنها نوشته شده است، ببرند، “اسنوپ داگ در یک پست وبلاگ گفت.

اسنوپ داگ آن را در Call of Duty: Warzone و Vanguard برجسته کرده است
اسنوپ داگ آن را در Call of Duty: Warzone و Vanguard برجسته کرده است

Snoop Dogg Operator Bundle در 19 آوریل ساعت 10:00 PT / 13:00 ET به Warzone و Vanguard خواهد رسید. چرا اکتیویژن نتوانست یک روز دیگر برای انتشار بسته در 20 آوریل صبر کند، ما هرگز نمی دانیم.

10 مورد در بسته وجود دارد که 3 مورد آن منحصر به Vanguard است. همچنین یک آهنگ کامل پیشرفت اپراتور Snoop وجود خواهد داشت که به بازیکنان 20 سطح می دهد تا روی آن کار کنند تا قفل محتوای بیشتری از جمله سلاح، تجهیزات و لوازم آرایشی را باز کنند. Activision جزئیات کامل آنچه در بسته اپراتور Snoop Dogg گنجانده شده است را برای تاریخ بعدی حفظ می کند.

اسنوپ داگ در واقع اولین بار در Call of Duty Mobile است که در تاریخ 1 آوریل از طریق سیستم Lucky Draw بازی وارد می‌شود. اسنوپ در بازی Call of Duty Mobile از طلای 24 عیار استفاده می کند و یک SMG افسانه ای طلاکاری شده و الماس دارد. علاوه بر این، اسنوپ یک اثر مرگبار دارد که “چراغ های یک کنسرت کوچک” را پخش می کند. جزئیات بیشتر متعاقبا اعلام خواهد شد.

اسنوپ داگ در CoD Mobile
اسنوپ داگ در CoD Mobile

فصل 2 Reloaded این هفته شروع می شود. بازیکنان Vanguard ابتدا از ساعت 9:00 PT / 12:00 ET در تاریخ 22 مارس، به‌روزرسانی را دریافت خواهند کرد، و به‌روزرسانی Warzone در ساعت 9:00 PT / 12:00 ET در 23 مارس وارد می‌شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.